باشگاه پرسپولیس به دنبال حل یک مشکل بزرگ/ درویش کنار برانکو!
باشگاه پرسپولیس به دنبال حل یک مشکل بزرگ/ درویش کنار برانکو!

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس با وجود گذشت سه سال از جدایی برانکو ایوانکوویچ همچنان موفق به تسویه مالیاتی در خصوص این سرمربی کروات نشده است. این موضوع واکنش برانکو ایوانکوویچ را به همراه داشته است تا باشگاه را تهدید به شکایت قضایی برای پرداخت حدود ۱۳ میلیارد تومان بدهی مالیاتی‌اش کند. برانکو که […]

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس با وجود گذشت سه سال از جدایی برانکو ایوانکوویچ همچنان موفق به تسویه مالیاتی در خصوص این سرمربی کروات نشده است.
این موضوع واکنش برانکو ایوانکوویچ را به همراه داشته است تا باشگاه را تهدید به شکایت قضایی برای پرداخت حدود ۱۳ میلیارد تومان بدهی مالیاتی‌اش کند.
برانکو که حضور خود به مدت چهار فصل در پرسپولیس را با سه قهرمانی و یک نایب قهرمانی در لیگ برتر رقم زد باشگاه را طبق بندهای مندرج در قرارداد موظف به پرداخت مالیات خود کرده بود.
با این حال مدیران باشگاه از علی اکبر طاهری تا حمیدرضا گرشاسبی، ایرج عرب، محمدحسن انصاریفرد، مهدی رسول پناه، جعفر سمیعی و رضا درویش در پرداخت این مبلغ سنگین کوتاهی کردند تا کار به تهدید سرمربی محبوب کروات سرخپوشان کشیده شود.
رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با آگاهی از میزان محبوبیت برانکو ایوانکوویچ نمی‌خواهد به جدال این سرمربی برود. او قصد دارد پس از جلسه با مسئولان سازمان امور مالیاتی، آنها را مجاب به پرداخت بدهی برای تسویه مالیاتی در این زمینه کند.
مدیرعامل پرسپولیس به خوبی می‌داند اگر برانکو بار دیگر به صورت قانونی پیگیر مطالباتش شود چاره‌ای جز تقابل با او و پاسخ به پیرمرد کروات و محبوب طرفداران تیم ندارد.