بخشدارریگ گناوه:  ادارات برای خدمات رسانی به گردشگران آماده باشند
بخشدارریگ گناوه:  ادارات برای خدمات رسانی به گردشگران آماده باشند

گناوه آنلاین؛ بخشدار ریگ گناوه گفت: ادارات این بخش آمادگی لازم برای خدمات دهی شایسته به مسافران و گردشگران نوروزی را داشته باشند.

به گزارش ایرنا، ضرغام محمدی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری این بخش افزود: اگرچه تاکنون در مورد برنامه های ستاد تسهیلات خدمات سفر نوروزی تکلیفی ابلاغ نشده، اما  لازم است از هم اکنون در فراهم کردن تامین امکانات و فضای لازم برای جذب گردشگران، برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد.

وی اظهارداشت: ادارات بخش برای تامین امکانات موردنیاز و خدمات دهی به هموطنان از جمله در زمینه اسکان، بهداشت ودرمان و ساحل سازی برنامه‌ریزی کنند.

محمدی گفت: ادارات این بخش نسبت به تهیه و تدوین برنامه‌های پیشنهادی برای سال آینده و برنامه توسعه چهار ساله در حوزه‌های مختلف اقدام کنند.

وی بر  اهمیت ارائه خدمات بی‌منت و صادقانه به محرومان و تلاش جهادی و انقلابی برای رفع مشکلات حوزه‌های مختلف در مناطق شهری و روستایی این بخش تاکید کرد و یادآور شد: در چند  روز اخیر برنامه‌ریزی لازم برای بازدید از مناطق شهری و روستایی به اتفاق مدیران ادارات شهرستانی بعمل آمد.

بخشدار ریگ بیان کرد: در این بازدیدها، مسائل و مشکلات شهر و چندین روستا از نزدیک بررسی و پیگیری برای برطرف کردن آنها در دستور کار قرار گرفته است.

بخش ریگ از توابع شهرستان گناوه در شمال مرکز استان بوشهر واقع است.