برای بازی در هال‌سیتی هیجان زده هستم/ تا آخر می‌جنگم
برای بازی در هال‌سیتی هیجان زده هستم/ تا آخر می‌جنگم

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه فنرباغچه شب گذشته خبر از امضای قرارداد یک ساله و قرضی اللهیار صیادمنش با باشگاه هال سیتی داد. باشگاه انگلیسی هم که در مسابقات چمپیونشیپ حضور دارد، ساعاتی بعد این خبر را به صورت رسمی اعلام کرد و نوشت: «هال سیتی با خوشحالی اعلام می‌کند که اللهیار صیادمنش مهاجم را […]

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه فنرباغچه شب گذشته خبر از امضای قرارداد یک ساله و قرضی اللهیار صیادمنش با باشگاه هال سیتی داد. باشگاه انگلیسی هم که در مسابقات چمپیونشیپ حضور دارد، ساعاتی بعد این خبر را به صورت رسمی اعلام کرد و نوشت:
«هال سیتی با خوشحالی اعلام می‌کند که اللهیار صیادمنش مهاجم را به صورت قرضی از فنرباغچه تا پایان فصل به شرط مجوز بین المللی به خدمت گرفته است. صیادمنش که در شهر آمل ایران متولد شده است، اولین قرارداد حرفه‌ای خود را در ژوئن ۲۰۱۸ با باشگاه استقلال امضا کرد. این مهاجم هیجان‌انگیز پس از ۱۸ بازی در ورزشگاه آزادی، توجه فنرباغچه را به خود جلب کرد و در ماه می ۲۰۱۹ با غول ترکیه قرارداد امضا کرد. یک ماه پس از امضای قرارداد، صیادمنش اولین بازی خود را برای بزرگسالان ایران انجام داد و پس از گلزنی در دیدار دوستانه ۵-۰ مقابل سوریه، جوان‌ترین گلزن تاریخ کشورش شد.
این سومین دوره قرضی این بازیکن ۲۰ ساله از فنرباغچه خواهد بود که پیش از این در استانبول اسپور و زوریا لوهانسک بوده است. عملکرد او در اوکراین باعث شد که او در بین ۱۱ بازیکن برتر لیگ برتر اوکراین برای فصل ۲۰۲۰/۲۱ معرفی شود و او اکنون به دنبال موفقیت مشابهی در ورزشگاه MKM خواهد بود.»
همچنین اللهیار صیادمنش بعد از امضای قرارداد با هال سیتی گفت: واقعاً خوشحالم که اینجا در یک باشگاه بزرگ با هواداران شگفت انگیز هستم. تمام تلاشم را به کار می‌گیرم تا به تیم کمک کنم زیرا این مهمترین چیز است. تا آخر برای تیم می جنگم.
این مهاجم ایرانی تاکید کرد: وقتی بچه بودم، همیشه لیگ‌های انگلیس را دنبال می‌کردم. برای بازی در اینجا هیجان زده هستم. می‌خواهم به تیم کمک کنم. ما در سه بازی اخیر پیروز شده‌ایم و پتانسیل خوب و تیم جوانی داریم.
صیادمنش در پایان گفت: من در آخرین بازی در ورزشگاه بودم و جو ورزشگاه عالی بود. واقعاً نمی‌توانم برای بازی در استادیوم در مقابل هواداران صبر کنم. امیدوارم به زودی شما را ببینم.