بردن سپاهان برای پرسپولیس گران تمام شد/ وضعیت مبهم سه بازیکن
بردن سپاهان برای پرسپولیس گران تمام شد/ وضعیت مبهم سه بازیکن

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی با نتیجه ۴ بر ۲ مقابل سپاهان به پیروزی دست پیدا کرد که رقابت تنگاتنک دو تیم در لیگ برتر باعث حساسیت این دیدار از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی شده بود. میهمان تهرانی توانست در ورزشگاه نقش جهان اصفهان رقیب سنتی خود را شکست […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی با نتیجه ۴ بر ۲ مقابل سپاهان به پیروزی دست پیدا کرد که رقابت تنگاتنک دو تیم در لیگ برتر باعث حساسیت این دیدار از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی شده بود. میهمان تهرانی توانست در ورزشگاه نقش جهان اصفهان رقیب سنتی خود را شکست دهد تا جواز صعود به جمع ۸ تیم پایانی جام حذفی را کسب کند.
با این حال پرسپولیس در جریان تلاش ۱۲۰ دقیقه‌ای بازیکنان خود با مصدومیت محمد عمری، مهدی ترابی و میلاد سرلک روبرو شد تا سه تعویض اجباری برای سرخپوشان اتفاق بیافتد.
وضعیت مصدومیت ۳ بازیکن پرسپولیس به گونه‌ای است که حضور آنها در بازی هفته آینده لیگ برتر در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. دغدغه جدید برای یحیی گل محمدی و دستیارانش که تقریبا هر هفته با مصدومیت یا محرومیت تنی چند از بازیکنان خود دست و پنجه نرم می‌کند.