به سه دلیل می گویم تیم فوتبال امید در المپیک پاریس حضور دارد
به سه دلیل می گویم تیم فوتبال امید در المپیک پاریس حضور دارد

به گزارش خبرنگار مهر، سید رضا صالحی امیری در جریان بازدید از اردوی تبم فوتبال امید با تاکید بر اینکه کادر فنی با انگیزه حداکثری حضور دارند گفت: به سه دلیل می گویم حتما این تیم امید در المپیک در پاریس حضور دارد. وی خطاب به اعضای تیم امید ادامه داد: دلیل اول انگیزه خود […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید رضا صالحی امیری در جریان بازدید از اردوی تبم فوتبال امید با تاکید بر اینکه کادر فنی با انگیزه حداکثری حضور دارند گفت: به سه دلیل می گویم حتما این تیم امید در المپیک در پاریس حضور دارد.

وی خطاب به اعضای تیم امید ادامه داد: دلیل اول انگیزه خود شماست، انتخاب شما بازیکنان زیر ٢١ سال هستید انگیزه مهدوی کیا را نشان می دهد که مصمم است.

رئیس کمیته ملی المپیک به دلیل دوم اشاره کرد و یادآور شد: مسئله دوم به اراده کادر فنی باز می گردد، ، انتخاب مهدی کیا با مطالعه بوده است و یک پیام روشن دارد، اینکه با انتخاب کادر قوی با محوریت مهدوی کیا تیم باید آماده شود.

صالحی امیری تصریح کرد: نکته سوم اینکه ما و فدراسیون فوتبال مصمم هستیم در کنار شما باشیم، به هر شکلی که نیاز باشد در کنار تیم امید خواهیم بود، سجادی مشاور عالی کمیته و سرپرست کاروان ایران در المپیک توکیو که در پاریس هم کاروان را همراهی می کند، فخری سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی و مسئولان فدراسیون کنار این تیم هستیم.

رئیس کمیته ملی الملیک تاکید کرد: شما بازیکنان در متن هستید و به حاشیه توجه نمی کنید، تحلیل من این است که تیم امید از این مسیر عبور می کند، همیشه تیم امید کانونی است برای استعدادیابی و این نقطه امید است.

صالحی امیری تاکید کرد: با فدراسیون هماهنگ هستیم و جلسات ثابت داریم، از همین هفته تامین مالی را شروع می کنیم، حداکثر حمایت لازم را خواهیم داشت، سعی می کنیم تمام نیازهای تیم را تامین کنیم.

وی تاکید کرد: جلساتی با میرشاد ماجدی در راستای حمایت از تیم امید داشتیم اما تاکید می کنم که در حوزه فنی هیچ دخالتی نداریم، فقط حمایت می کنیم.

صالحی امیری خاطرنشان کرد: روند آغاز شده برای تیم فوتبال امید مثبت است، برای بازی های اسلامی و بازی های آسیایی همکاری می کنیم، تیم امید به این بازی ها اعزام شود.