به همه تیم‌ها لطف می‌کنند جز پرسپولیس/ بازیکنان جدید عاشق هستند
به همه تیم‌ها لطف می‌کنند جز پرسپولیس/ بازیکنان جدید عاشق هستند

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از بازی پرسپولیس با هوادار به خبرنگاران گفت: در هفته پنجم لیگ هستیم و بازی خیلی مهمی در پیش داریم. این امتیازات به ما کمک می‌کند و هدف اصلی ما کسب ۳ امتیاز است. هوادار تیم پر تلاش و فنی است که بازیکنان جوانی […]

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از بازی پرسپولیس با هوادار به خبرنگاران گفت: در هفته پنجم لیگ هستیم و بازی خیلی مهمی در پیش داریم. این امتیازات به ما کمک می‌کند و هدف اصلی ما کسب ۳ امتیاز است. هوادار تیم پر تلاش و فنی است که بازیکنان جوانی را هم در اختیار دارد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: مقابل هوادار بازی راحتی نخواهیم داشت و بازی دشواری در پیش خواهد بود. از طرف دیگر شرایط زمین و استادیوم هم برای این بازی مناسب نیست و نمی‌توان کارهای تاکتیکی انجام داد و بازی روی توپ‌های بلند و مسائل فیزیکی پیش خواهد رفت.
گل محمدی درباره سیستم تاکتیکی پرسپولیس در فصل جاری رقابت های لیگ برتر یادآور شد: دوست داریم فوتبال بازی کنیم و فوتبال‌مان روی زمین باشد اما شرایط بازی فردا به خاطر زمین مسابقه، متفاوت است. با توجه به بازدیدی که از استادیوم داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که شرایط زمین خوب نیست و در این زمین ۳ تیم بازی می‌کنند و چند تیم در این زمین تمرین می‌کنند. این موضوع جای تاسف دارد. هر سال باید به امکانات اضافه شود و بهتر شود اما این‌طور نیست. باید نظارت بیش‌تری صورت بگیرد. از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ انتظار داریم تا به این مشکلات توجه کنند.
وی در ادامه انتقاداتش از امکانات تیم های باشگاهی ادامه داد: یعضی از شهرها فرودگاه و هتل ندارند اما استادیوم دارند آنوقت در شهری دیگر هتل و فرودگاه هست اما استادیوم مناسب نیست. این شرایط برای برگزاری رقابت‌های لیگ برتر مطلوب نیست.
گل محمدی افزود: از نظر امکاناتی ضعیف و فقیر هستیم و برنامه‌ای هم برای استادیوم‌ها و هتل‌ها نداریم. امکاناتی که برای تیم لازم است وجود ندارد. خودمان هم همین وضعیت را داریم. الان وضعیت چمن ما هم خوب نیست. در چمن ورزشگاه آزادی، ما و استقلال و تیم ملی بازی می‌کنند. دنبال کیفیت هستیم و می‌خواهیم هواداران از فوتبال لذت ببرند و می‌خواهیم شرایط برگزاری مسابقات مهیا شود. چمن ورزشگاه‌ها شرایط خوبی ندارد و این موضوعی بود که مطرح کردم و شاید کسی به خودش بیاید و این مساله را حل کند. امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم و سه امتیاز مسابقه را به دست بیاوریم.
گل محمدی درباره شرایط پرسپولیس تصریح کرد: شرایط خیلی خوبی از نظر روحی و روانی داریم. بازی با هوادار باز هم می گویم سخت است و این موضوع غیرقابل پیش‌بینی است.
سرمربی سرخپوشان پایتخت ادامه داد: نباید در مقابل این شرایط غافلگیر شویم و باید عملکرد خوبی داشته باشیم.
گل محمدی در خصوص صحبت هایی که درباره هزینه های خرید بازیکن برای این تیم در نقل و انتقالات تابستانی می شود، گفت: شخصا دوست دارم درباره مسائل فنی صحبت کنم. این صحبت‌ها و گمانه‌زنی‌ها غیرواقعی است. سه تیم را می‌شناسم که هزینه‌های‌شان از ما بالاتر است. بقیه تیم‌ها را خبر ندارم اما این مساله مشخص است که ما بر اساس نیاز و خواسته‌های خود هزینه و بازیکن کردیم. نمی‌خواهم ذهنم را درگیر این موضوعات کنم و باشگاه باید این مسائل را مدیریت کند.
سرمربی پرسپولیس راجع به زمان حضور شیخ دیاباته در ترکیب پرسپولیس خاطرنشان کرد: او دربازی فردا حضور نخواهد داشت. شرایط جسمانی دیاباته مهیا نیست و چند هفته‌ کار دارد. اگر این انتقال ۲ ماه پیش صورت می‌گرفت، اتفاق بهتری می‌افتاد اما از باشگاه به خاطر نقل و انتقالات تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی در لیگ برتر داشته باشیم.«در مجموع یارگیری خوبی داشتیم و بازیکنان جذب شده عاشق پرسپولیس هستند». گل محمدی ضمن اعلام رضایت خود از این موضوع بابت جذب بازیکنان در نقل و انتقالات تابستانی گفت: آنها از پیشنهادات بهتر خود گذشتند تا الان یک تیم خوب داشته باشیم.در تیم احساس آرامش داریم و کارها را پیش می‌بریم.
او درباره دعوت از بازیکنان پرسپولیس برای اردوی پیش رو و تاثیر آن روی این تیم گفت: این مساله تاثیر خوبی روی تیم نخواهد گذاشت. نیاز داریم آنها کنار هم هماهنگ شوند. باعث افتخار است از پرسپولیس، ۹ بازیکن به تیم ملی دعوت شوند. برای من و باشگاه، تیم ملی اولویت بوده است و امیدوارم با یک آمادگی خوب، به جام جهانی برویم.
او درباره گمانه‌زنی‌های بازگشت کارلوس کی‌روش به تیم ملی ایران گفت: فکر می‌کنم نظرات کارشناسان و فوتبالی‌ها درباره انتخاب سرمربی تیم ملی خیلی مهم نباشد و من هم نظر خاصی در این رابطه ندارم چون هر چیزی که مطرح می‌شود، یک حاشیه‌ می‌شود و اتفاقات غیرمنتظره‌ای رقم می‌خورد.
گل محمدی افزود: تصمیم‌گیری در فوتبال ایران مقداری لحظه‌ای است و فقط باید گوش‌های‌مان را تیز کنیم که چه اخباری شنیده می‌شود. چیزی که برای من مهم است، موفقیت تیم ملی است و هر کسی که مربی تیم ملی باشد، هر کمکی که باشد، انجام می‌دهم و برای فدراسیون فوتبال، کادر فنی و بازیکنان تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم.
او درباره خریدهای خارجی پرسپولیس بخصوص در خط حمله گفت: در همه خطوط باید تقویت‌ شویم. خط حمله سال گذشته پرسپولیس یکی از بهترین خطوط حمله پارسال بود. همیشه هم از خط حمله پرسپولیس وقتی وارد زمین می‌شود، انتظار گلزنی داریم. در نقل و انتقالات تیم باید تقویت شود و در خط حمله هم باید این تقویت را انجام می‌دادیم.
او درباره عملکرد یورگن لوکادیا تصریح کرد: او با توجه به دو دیدار قبل عملکردخوبی داشته و بازی به بازی بهتر می‌شود.
گل محمدی درباره انتخاب دفاع چپ تیمش گفت: علی نعمتی و مهدی احمدی هم الان دفاع چپ‌های ما هستند و وحید امیری هم اضافه خواهد شد و مشکلی در این پست نخواهیم داشت.
سرمربی پرسپولیس با انتقاد از بازی بدون تماشاگر فردای تیمش مقابل هوادار گفت: فوتبال با تماشاگر بهتر است و ارزش دارد. ما تیم بزرگی هستیم و هواداران زیادی داریم و دوست داریم کنارمان باشند. این که همه بازی‌ها با تماشاگر است و بازی ما بدون تماشاگر است، ظلم در حق پرسپولیس است. ما پرسپولیس هستیم و دوست داریم با تماشاگران بازی کنیم. بحث امکانات و ساختار و مسائل غیرفوتبالی تاثیر گذار هستند که یک بازی با تماشاگر یا بدون تماشاگر برگزار شود. این مشکلاتی است که باید حل شود. نمی‌دانم این بازی چرا بدون تماشاگر برگزار می‌شود اما همه دوست دارند این بازی را از نزدیک ببینند. اگر ورزشگاه پاس قوامین برای حضور هوادار مهیا نیست پس برای برگزاری دیدار هم نمی تواند آماده باشد.
گل محمدی در پاسخ به اینکه ایا فوتبال باشگاهی کشور را حرفه ای می داند گفت: نمی‌دانم چه بگویم! چراکه خودم هم در این لیگ فعالیت می‌کنم اما نمی‌شود گفت لیگ ما حرفه‌ای است. حتی باشگاه‌های بزرگ فوتبال کشور از داشتن زمین تمرین محروم هستند و دست به دامن ارگان‌ها و وزارتخانه‌ها می‌شوند. ما حرفه‌ای نیستیم. دیدید که سال گذشته هم پرسپولیس و استقلال به دلیل همین مسائل از حضور در آسیا محروم شدند.