به گل‌محمدی حق می دهم ناراضی باشد/خط قرمز تیم ملی است
به گل‌محمدی حق می دهم ناراضی باشد/خط قرمز تیم ملی است

به گزارش خبرنگار مهر، سهیل مهدی پس از پایان نشست هم اندیشی مدیران عامل لیگ برتری با مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ گفت: بحث فاکتور و آئین نامه‌ها پابرجا است در این جلسه هم تغییری ایجاد نشد. شرایط سخت‌تر شده است و باشگاه‌ها باید از همین امروز پیگیری کنند. مسئول بخش مجوز حرفه ای […]

به گزارش خبرنگار مهر، سهیل مهدی پس از پایان نشست هم اندیشی مدیران عامل لیگ برتری با مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ گفت: بحث فاکتور و آئین نامه‌ها پابرجا است در این جلسه هم تغییری ایجاد نشد. شرایط سخت‌تر شده است و باشگاه‌ها باید از همین امروز پیگیری کنند. مسئول بخش مجوز حرفه ای انتخاب شده‌اند و کار خود را به خوبی پیش می‌برند و فرصتی خوبی هم برای باشگاه‌ها است تا بتوانند از این وقفه‌ای که ایجاد شده است نهایت استفاده را ببرند و امیدوارم مانند سال‌های گذشته همه چیز را به دقیقه ۹۰ نسپارند و کارهای خود را به خوبی پیش ببرند.
مسئول کمیته مسابقات لیگ برتر درباره زمان برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: ۲۰ شهریور ماه اردو ی داخلی تیم ملی آغاز خواهد شد و ۳۰ بازیکن حضور خواهند داشت. با توجه به برنامه فیفا دی هیچ برنامه‌ای برای لیگ بعد از ۱۹ شهریور نخواهیم داشت تا سرمربی تیم ملی به فدراسیون اعلام کند. ما یک هفته را به خاطر تیم ملی از دست می‌دهیم اما تیم ملی خطر قرمز ما است و اولویت فوتبال کشور محسوب می‌شود و امیدوارم نتایج خوبی را هم برای تیم ملی رقم بخورد.
او درباره دلخوری مربیانی همچون یحیی گل محمدی بابت نداشتن زمین چمن مناسب برای بازی‌های لیگ برتر تصریح کرد: به گل محمدی حق می‌دهم. کیفیت چمن ورزشگاه‌ها مناسب نیست و مسابقات باید در ورزشگاه‌هایی که چمن مناسب و زیر ساخت‌ها مناسب دارند برگزار کنیم. در ادامه راه ما باید به فکر زیر ساخت‌های ورزشگاه‌ها باشیم تا بتوانیم کیفیت بهتری در بازی‌های لیگ شاهد باشیم. سازمان لیگ فشار خود را می‌آورد، اما باید بپذیریم که زیر ساخت‌های ما حداقل بوده و فرصت آماده کردن زمین طبیعی برای باشگاه‌ها سخت است. در تهران بازی‌های لیگ برتر لیگ یک و لیگ دو تنها در ۲ ورزشگاه برگزار می‌شود و این فشردگی بازی‌ها کیفیت چمن زمین‌ها را پایین می‌آورد. تقریبا همه ورزشگاه‌های ما ویژگی‌های برگزاری بازی در شب را دارند و ما این موضوع را بررسی کردیم. تنها چند باشگاه است که به آن‌ها هم فشار می‌آوریم تا اوضاع بهتر شود.