تاثیر کرونا و غیبت یامگا در استقلال مشهود بود/با نظر مجیدی موافقم
تاثیر کرونا و غیبت یامگا در استقلال مشهود بود/با نظر مجیدی موافقم

به گزارش خبرنگار مهر، آبی پوشان تهران در دیداری معوقه از هفته شانزدهم روز جمعه در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف تیم هوادار رفتند که در نهایت با نتیجه ۲ بر یک میزبان خود را شکست داده تا فاصله شأن در صدر جدول با تیم دوم را بار دیگر به ۳ امتیاز افزایش دهند. گودرز […]

به گزارش خبرنگار مهر، آبی پوشان تهران در دیداری معوقه از هفته شانزدهم روز جمعه در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف تیم هوادار رفتند که در نهایت با نتیجه ۲ بر یک میزبان خود را شکست داده تا فاصله شأن در صدر جدول با تیم دوم را بار دیگر به ۳ امتیاز افزایش دهند.

گودرز حبیبی پیشکسوت استقلال در خصوص این بازی به خبرنگار مهر گفت: نتیجه این بازی برای استقلال بسیار خوب بود و آنها توانستند در دیداری که به پیروزی‌اش نیاز داشتند میزبان خود را شکست داده و امتیازات کامل بازی را بگیرند. اما کیفیت این بازی از سوی استقلال خیلی مناسب نبود که البته آن هم دلایل خاص خودش را دارد.

وی اضافه کرد: ابتلای اعضای تیم به کرونا و افتادن وقفه در تمرین از یک سو در عملکرد آبی پوشان تأثیر گذاشته بود و فاصله افتادن بین این بازی و بازی قبلی هم در نوع خودش تأثیر داشت. ضمن اینکه غیبت یامگا هم در عملکرد آبی پوشان بی تأثیر نبود.

حبیبی تصریح کرد: خوشبختانه استقلال به آن میزان از شخصیت رسیده که حتی در روزی که کیفیت بازی مطلوبی هم ندارد باز هم حریفش را شکست دهد. آن هم حریفی قابل احترام مثل تیم هوادار را در دیداری خارج از خانه.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: از آنجایی امتیازات کامل این بازی بسیار مهم بود که استقلال ناچار بود برای حفظ فاصله ۳ امتیازی با پرسپولیس در صدر جدول در این بازی پیروز شود.

کارشناس فوتبال در خصوص صحبت‌های فرهاد مجیدی در نشست خبری پس از بازی و حمایت از سیاوش یزدانی برای بازی کردن بیان داشت: با بخش زیادی از صحبت‌های مجیدی موافق هستم و این نظر همه کارشناسان فوتبال است. رفتاری که در تیم ملی با مدافع استقلال شد شایسته نبود و عدم تمرکز یزدانی در این بازی کاملاً مشهود بود.

وی بیان داشت: یزدانی بهترین عملکرد را در لیگ برتر داشت و بی تردید بهترین مدافع میانی این فصل فوتبال ایران است. این موضوع تنها در خصوص یزدانی نیست و استقلال بازیکنان دیگری هم دارد که شایسته حضور در ترکیب اصلی تیم ملی هستند که شاخص ترین آنها مهدی مهدی پور است.