تایید تلاش عضو کمیته فنی استقلال برای سرمربیگری!
تایید تلاش عضو کمیته فنی استقلال برای سرمربیگری!

به گزارش خبرنگار مهر، بهتاش فریبا یکی از نفراتی بود که به عنوان عضو کمیته فنی باشگاه استقلال برای انتخاب سرمربی، تعیین شده بود اما در جلسات کمیته فنی شرکت نکرد. این پیشکسوت استقلال در این خصوص گفت: من ایران نبودم و پرویز (مظلومی) برایم پیام صوتی فرستاد که “کمیته فنی درست شده و اسم […]

به گزارش خبرنگار مهر، بهتاش فریبا یکی از نفراتی بود که به عنوان عضو کمیته فنی باشگاه استقلال برای انتخاب سرمربی، تعیین شده بود اما در جلسات کمیته فنی شرکت نکرد.
این پیشکسوت استقلال در این خصوص گفت: من ایران نبودم و پرویز (مظلومی) برایم پیام صوتی فرستاد که “کمیته فنی درست شده و اسم شما را دادیم”. من جوابی ندادم. دو روز بعد یک لیست از مربیان داخلی و خارجی فرستادند و بازهم جواب ندادم. دلیل داشتم.
بهتاش فریبا ادامه داد: اگر مدیران قبل مثل آجورلو، فتح الله زاده، قریب و واعظ آشتیانی بودند، با افکارشان آشنا بودم؛ یعنی اگر آنها کمیته فنی تشکیل می‌دهند، وجاهت دارد یا نه اما با افکار حجت کریمی (سرپرست باشگاه استقلال) آشنا نبودم. من کریمی را می‌شناسم ولی با افکارش از نزدیک آشنا نبودم. نمی‌دانستم باید قبول کنم یا نه. اینکه آیا وقتی به ایران برمی‌گردم کمیته فنی وجود دارد یا نه؛ آیا تشکیل کمیته فنی اثر دارد یا نه.
وی تاکید کرد: ظرف ۱۵، ۲۰ روز که من نبودم، یک جلسه یک ساعته در کمیته فنی تشکیل شد و روی جواد نکونام به اجماع رسیدند. دیگر جلسه‌ای نداشتند.
پیشکسوت استقلال اظهار کرد: چون نمی‌دانستم افکار کریمی چطور است، جوابی ندادم. گفتم بر می‌گردم ایران و اگر کمکی از دستم بر بیاید انجام می‌دهم. دنبال پست و مقام هم نیستم.
فریبا با انتقاد از تشکیل بی هدف کمیته فنی و رها شدن کار خاطرنشان کرد: دیگر کمیته فنی وجود ندارد. مگر می‌شود شما بخواهید بازیکن و مربی بگیرید و فقط یک جلسه در کمیته فنی داشته باشید؟ کمیته فنی هرکجای دنیا الان روزی ۵ ساعت جلسه دارد تا درباره جذب بازیکن تصمیم بگیرد.
«آیا صحت دارد که یک یا دو عضو کمیته فنی در جلسه گفته بودند آنها را سرمربی بگذارند؟» وی در پاسخ به این سئوال گفت: من هم مثل شما شنیدم و پرسیدم که متوجه شدم متاسفانه این اتفاق افتاده بود. یک عضو کمیته فنی دنبال سرمربیگری و یک عضو دیگر دنبال سرپرستی بود.
فریبا همچنین در واکنش به اینکه کدام عضو دنبال مربیگری بوده و آیا منظورش پرویز مظلومی است؟ تاکید کرد: خیر مظلومی دنبال هیچ چیزی نبود و پیشنهاد سرمربیگری از طرف او نبود. بقیه را اسم نمی برم.