تبعه افغانستانی متهم به قتل هموطن خود در گناوه دستگیر شد
تبعه افغانستانی متهم به قتل هموطن خود در گناوه دستگیر شد

گناوه – ایرنا – فرمانده انتظامی گناوه گفت: تبعه کشور افغانستان که متهم است یکی از هموطنان خود را در این شهرستان به قتل رسانده است در کمتر از ۶ ساعت پس وقوع حادثه با همکاری پلیس شهرستان دشتستان دستگیر شد.

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری پلیس روز سه شنبه به نقل از سرهنگ حسین احمدی افزود: در پی وقوع یک فقره قتل عمد ناشی از نزاع و درگیری ۲ نفر از اتباع افغانستان در بندرریگ شهرستان گناوه یکی از آنها  بر اثر جراحات ناشی از ضربات چاقو در ناحیه قفسه سینه فوت و قاتل نیز پس از عمل مجرمانه خود متواری شده بود.

وی گفت: ماموران پلیس این فرماندهی در محل وقوع حادثه حاضر و باتوجه به حساسیت موضوع، بررسی پرونده به صورت ویژه در دستور کار آگاهی گناوه قرار گرفت.

احمدی اظهارداشت:  با اقدامات فنی پلیسی، مخفیگاه متهم در دشتستان شناسایی شد و ۲ تیم از ماموران و کارآگاهان آگاهی گناوه با همکاری پلیس آن شهرستان،  قاتل را کمتر از ۶ ساعت پس از وقوع قتل دستگیر کردند.

وی گفت: متهم در بازجویی پلیس به ارتکاب قتل به دلیل اختلافات شخصی اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی گناوه بیان کرد: عاقبت اندیشی در امور، بالا بردن آستانه تحمل، داشتن مهارت حل مسئله و احترام به قانون می‌تواند از وقوع جرایم این چنینی جلوگیری کند.

بخش بندرریگ از توابع شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع است.