تدابیر مدیران مدعیان قهرمانی و گزینه های سقوط برای هفته آخر لیگ
تدابیر مدیران مدعیان قهرمانی و گزینه های سقوط برای هفته آخر لیگ

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های پرسپولیس و سپاهان اصفهان در آخرین بازی فصل جاری خود برای رسیدن به جام زرین قهرمانی تلاش می‌کنند. سرخپوشان پایتخت در قائمشهر به مصاف نساجی خواهند رفت و سپاهان نیز میهمان مس کرمان است. آنها در حالی برای قهرمانی می‌جنگند که قصه‌ای متفاوت در پایین جدول وجود دارد. مس کرمان […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های پرسپولیس و سپاهان اصفهان در آخرین بازی فصل جاری خود برای رسیدن به جام زرین قهرمانی تلاش می‌کنند. سرخپوشان پایتخت در قائمشهر به مصاف نساجی خواهند رفت و سپاهان نیز میهمان مس کرمان است.
آنها در حالی برای قهرمانی می‌جنگند که قصه‌ای متفاوت در پایین جدول وجود دارد. مس کرمان و صنعت نفت برای فرار از سقوط باید سه امتیاز هفته جاری را دشت کنند و سپس منتظر اتفاقات فوتبالی باشند.
حال آنکه تفکر مدیران باشگاه‌های صدر و قعر جدول برای هفته پایانی یکسان است. هیأت مدیره پرسپولیس همچون مدیران صنعتی سپاهان دست به جیب شده‌اند تا پاداش قهرمانی ویژه بپردازند. پاداشی که حدود سه برابر بیشتر از بردهای پرسپولیس در لیگ برتر است. سپاهانی‌ها هم با پرداخت بخش دیگری از قراردادهای اعضای تیم توانستند آنها را شارژ مالی کنند و برای هفته پایانی نیز پاداش حداقل ۵۰ میلیون تومانی برای هر بازیکن در نظر بگیرند.
باشگاه صنعتی مس کرمان نیز پاداشی قابل توجه برای ماندن در لیگ برتر در نظر گرفته است. پاداشی نزدیک به ۲۰۰ میلیون برای هر نفر که عددی قابل توجه برای ماندن در لیگ برتر است.
صنعت نفت آبادان نیز با پرداخت قابل توجه درصد زیادی از قراردادهای فصل جاری روحیه تیمی را افزایش داده است تا آنها روند صعودی خود با عبدالله ویسی را در هفته پایانی نیز حفظ کنند و بتوانند شانس خود برای ماندن در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی کشور را بیازمایند.
باید دید دیدگاه مشترک آنها در هفته پایانی با وجود جایگاه کاملا متفاوت چه نتیحه ای به همراه خواهد داشت.
برنامه هفته پایانی لیگ برتر به شرح زیر است:
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
* فولاد خوزستان – آلومینیوم اراک* نساجی قائمشهر – پرسپولیس* استقلال – تراکتور* مس کرمان – سپاهان اصفهان* پیکان – مس رفسنجان* گل گهر سیرجان – صنعت نفت آبادان* ذوب آهن – هوادار* نفت مسجد سلیمان – ملوان