تدبیر باشگاه پرسپولیس برای تقویت روحی سرخپوشان/ تزریق انرژی ویژه!
تدبیر باشگاه پرسپولیس برای تقویت روحی سرخپوشان/ تزریق انرژی ویژه!

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس سوم اردیبهشت ماه سال جاری دربی برگشت پایتخت را مقابل استقلال تهران برگزار می‌کند. حساسیت این بازی به دلیل شرایط دو تیم در جدول رده بندی رقابت‌های لیگ برتر بیش از پیش شده است تا مدیران دو باشگاه دنبال فراهم کردن شرایط مطلوب برای بازیکنان خود باشند. رضا […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس سوم اردیبهشت ماه سال جاری دربی برگشت پایتخت را مقابل استقلال تهران برگزار می‌کند. حساسیت این بازی به دلیل شرایط دو تیم در جدول رده بندی رقابت‌های لیگ برتر بیش از پیش شده است تا مدیران دو باشگاه دنبال فراهم کردن شرایط مطلوب برای بازیکنان خود باشند.
رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از پرداخت ۲۰۰ هزار دلار بابت قسط دوم طلب بوژیدار رادوشوویچ دنبال دریافت پول دیگری از اسپانسر باشگاه است تا بتواند پاداش دو برد اخیر این تیم را پرداخت کند. او قصد دارد این مبلغ را تا پنجشنبه هفته جاری به حساب بازیکنان و کادر فنی پرداخت کند تا انگیزه‌های آنها را برای دیدار سنتی افزایش دهند.
همچنین در صورت برد پرسپولیس مقابل استقلال پاداش ویژه ای برای هر یک از اعضای تیم واریز خواهد شد که به مصوبه هیأت مدیره باشگاه بستگی دارد.
دربی برگشت فصل جاری پایتخت ساعت ۱۷:۳۰ یکشنبه هفته آینده بین استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی در حالی برگزار می‌شود که آبی پوشان پایتخت با ۵۵ و سرخ‌ها با ۵۴ امتیاز رتبه‌های دوم و سوم جدول را در اختیار دارند.