ترکیب احتمالی پرسپولیس/ بازگشت مدافع مصدوم و نیمکت‌نشینی تمیروف
ترکیب احتمالی پرسپولیس/ بازگشت مدافع مصدوم و نیمکت‌نشینی تمیروف

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی ساعت ۲۰ شامگاه امروز میزبان شهر خودرو مشهد در هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال است که فاصله فشرده این تیم با سپاهان اصفهان برای کسب نایب قهرمانی تبدیل به دغدغه جدی برای سرخپوشان شده است. سعید آقایی و حامد پاکدل به دلیل محرومیت […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی ساعت ۲۰ شامگاه امروز میزبان شهر خودرو مشهد در هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال است که فاصله فشرده این تیم با سپاهان اصفهان برای کسب نایب قهرمانی تبدیل به دغدغه جدی برای سرخپوشان شده است.
سعید آقایی و حامد پاکدل به دلیل محرومیت در ترکیب پرسپولیس حضور ندارند تا در کنار سیدجلال حسینی و وحید امیری که آسیب دیده‌اند نتوانند برای سرخپوشان بازی کنند.
گل محمدی بار دیگر حامد لک را در چارچوب دروازه این تیم قرار می‌دهد تا او همچنان به احمد گوهری ترجیح داده شود.
مصدومیت سیدجلال حسینی با محرومیت سعید آقایی همراه شده است تا ترکیب خط دفاعی این تیم بار دیگر دستخوش تغییر شود.
گل محمدی برای اولین بار دفاع خطی تیمش را با فرشاد فرجی، علیرضا ابراهیمی، علی نعمتی و رامین رضائیان وارد زمین می‌کند. فرجی در حالی بار دیگر در جمع مردان اصلی پرسپولیس قرار گرفت که در یک ماه گذشته به دلیل مصدومیت در ترکیب حضور نداشت.
کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، احسان پهلوان، مهدی ترابی و امید عالیشاه نیز کمربند میانی پرسپولیس در این دیدار خواهند بود.
گل محمدی پس از مدت‌ها تصمیم به نیمکت نشینی شیرزود تمیروف گرفت تا مهدی عبدی تنها مهاجم این تیم در روز محرومیت حامد پاکدل باشد.
باید دید ترکیب جدید پرسپولیس چطور می‌تواند در یک هفته مانده به پایان بازی‌ها بار دیگر هواداران این تیم را امیدوار به ایده‌های فنی گل محمدی کند.