تغییرات پرسپولیس برای دیدار با نساجی/ دغدغه گل‌محمدی با دست خالی
تغییرات پرسپولیس برای دیدار با نساجی/ دغدغه گل‌محمدی با دست خالی

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال نساجی مازندران با وجود شروع دوباره رقابت‌های لیگ برتر فصل جاری فوتبال ایران همچنان با مشکل میزبانی دست و پنجه نرم می‌کند تا شاگردان ساکت الهامی بازی‌های خود را تا اطلاع ثانوی در مشهد برگزار کنند. از این رو دیدار امروز این تیم مقابل پرسپولیس در مشهد برگزار می‌شود […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال نساجی مازندران با وجود شروع دوباره رقابت‌های لیگ برتر فصل جاری فوتبال ایران همچنان با مشکل میزبانی دست و پنجه نرم می‌کند تا شاگردان ساکت الهامی بازی‌های خود را تا اطلاع ثانوی در مشهد برگزار کنند.
از این رو دیدار امروز این تیم مقابل پرسپولیس در مشهد برگزار می‌شود تا شاگردان یحیی گل محمدی برای جبران فاصله خود با استقلال تهران چاره‌ای جز بردن نساجی نداشته باشند. پرسپولیس در حالی به مصاف نساجی مازندران می‌رود که سیامک نعمتی و امید عالیشاه همچنان به دلیل آسیب دیدگی نمی‌توانند برای این تیم بازی کنند.
عیسی آل کثیر نیز شرایط مشابه به این دو نفر را دارد و با وجود اصرار به بازی کردن فعلاً نمی‌تواند تیم را به دلیل پارگی رباط صلیبی که تشخیص پزشکان است، همراهی کند. مهدی ترابی بازیکن تأثیر گذار پرسپولیس نیز به دلیل ابتلاء به کرونا در دیدار با نساجی مازندران حضور نخواهد داشت تا مهم‌ترین بازیکنان این تیم نتوانند پرسپولیس را همراهی کنند.
گل محمدی در حالی به مصاف نساجی مازندران می‌رود که مهدی شیری نیز از این تیم کنار گذاشته شد تا مدافع سرخ‌ها به فولاد خوزستان بپیوندد.
سرمربی سرخپوشان که همچنان تنها ورودی زمستانی‌اش احمد گوهری برای رقابت با حامد لک در سنگربانی از دروازه پرسپولیس است از عملکرد حامد پاکدل نیز ناراضی است و احتمال استفاده دوباره از او در کنار مهدی عبدی در خط حمله پرسپولیس بسیار اندک است.
شرایط بحرانی قهرمان پنج دوره متوالی لیگ برتر کار را برای یحیی در حالی سخت‌تر می‌کند که این مربی همراه همیشگی خود حمید مطهری را هم به دلیل اخراج در سوپرجام مقابل فولاد در اختیار نخواهد داشت.

تاکتیک‌های گل محمدی در حالی مقابل نساجی مازندران خام و خالی از بازیکنان همیشگی است که عملکرد ذخیره‌های همیشگی نیز چنگی به دل این مربی نزده است اما او چاره‌ای جز استفاده از آنها در بازی با نساجی ندارد.
از این رو وحدت هنانوف گزینه نخست تغییرات در ترکیب اصلی پرسپولیس محسوب می‌شود تا بتواند در خط دفاعی این تیم بازی کرده و قبل از آمدن رامین رضائیان خیال یحیی را راحت کند. همچنین یحیی با توجه به آسیب دیدگی میلاد سرلک و دوران نقاهتی که طی کرده است آگاه است. هافبک ملی پوش پرسپولیس همچنان توان حضور کامل در ترکیب پرسپولیس را ندارد و قرار است صبح امروز درباره حضور احتمالی او تصمیم‌گیری شود.

مهدی عبدی نیز با وجود بازی ضعیف در سوپر جام به دلیل کمبود مهاجم همچنان در ترکیب سرخپوشان قرار می‌گیرد تا شاید بار دیگر در ادامه روند سینوسی خود بتواند برای پرسپولیس مثمر ثمر شود.
دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نساجی مازندران ساعت ۱۷ امروز در هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر در مشهد برگزار می‌شود که نتیجه آن می‌تواند تأثیر زیادی در توقف حاشیه‌های داخلی پرسپولیس یا ادامه روند انتقادات فنی و مدیریتی از این تیم بگذارد.