تغییر ناخواسته در ترکیب پرسپولیس/ گل‌محمدی ناچار شد اعتماد کند
تغییر ناخواسته در ترکیب پرسپولیس/ گل‌محمدی ناچار شد اعتماد کند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۶ امروز در حالی میهمان گل گهر سیرجان در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر خواهد بود که مصدومیت بازیکنان این تیم بار دیگر ترکیب اصلی سرخپوشان را دستخوش تغییر کرد. شیخ دیاباته مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس همچنان به دلیل مصدومیت از حضور در خط حمله محروم است […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۶ امروز در حالی میهمان گل گهر سیرجان در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر خواهد بود که مصدومیت بازیکنان این تیم بار دیگر ترکیب اصلی سرخپوشان را دستخوش تغییر کرد.
شیخ دیاباته مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس همچنان به دلیل مصدومیت از حضور در خط حمله محروم است تا مسافر سیرجان نشود و روند درمانی خود را در تهران پیگیری کند. همچنین امید عالیشاه بار دیگر دچار آسیب دیدگی شد تا تقابل با شاگردان امیر قلعه نویی را از دست داده و جایی در بین ۱۱ مرد اصلی یحیی گل محمدی نداشته باشد.
آسیب دیدگی بازیکنان پرسپولیس بار دیگر باعث تغییر در ترکیب تیمی می‌شود که برای بازگشت به صدر جدول چاره‌ای جز کسب امتیاز از گل گهر ندارد. یحیی با توجه به کمبود بازیکن در خط حمله این تیم به احتمال فراوان از مهاجم جوان خود مهدی عبدی در ترکیب تیم استفاده خواهد کرد تا این بازیکن بتواند مشکل گلزنی سرخپوشان را حل کند.
خبرگزاری مهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید