تیم امید حمایت شود اتفاق بزرگی رخ می‌دهد/ امیدوارم خبر خوب بشنویم
تیم امید حمایت شود اتفاق بزرگی رخ می‌دهد/ امیدوارم خبر خوب بشنویم

به گزارش خبرنگار مهر، در جریان بازدید صالحی امیری از اردوی تیم فوتبال امید که امروز انجام شد، مهدی مهدوی کیا گفت: از حضور دوستان تشکر می کنم، این حضور باعث دلگرمی ماست. وی ادامه داد: امیدوارم بعد ازسال ها با همت بچه ها طلسم نرفتن به المپیک شکسته شود. سیاست ما استفاده از بازیکنان […]

به گزارش خبرنگار مهر، در جریان بازدید صالحی امیری از اردوی تیم فوتبال امید که امروز انجام شد، مهدی مهدوی کیا گفت: از حضور دوستان تشکر می کنم، این حضور باعث دلگرمی ماست.
وی ادامه داد: امیدوارم بعد ازسال ها با همت بچه ها طلسم نرفتن به المپیک شکسته شود. سیاست ما استفاده از بازیکنان زیر ۲۱ سال است، ۹۰ درصد از این بازیکنان که در اردوها حضور دارند هم می توانند در مقدماتی المپیک باشند.
سرمربی تیم‌فوتبال امید خاطرنشان کرد: این کشور پر از استعداد است و اگر امکانات باشد و برنامه ها انجام شود اتفاق بزرگ رخ می‌دهد. امیدوارم بچه ها با برنامه درست به اهداف فدراسیون فوتبال برای صعود به المپیک برسند، امیدوارم در آینده خبرهای خوبی از این تیم بشنوند.
در این بازدید رئیس کمیته ملی المپیک در پاسخ به درخواست برای حمایت بیشترا جهت برگزاری دیدارهای تدارکاتی گفت: هر چه تشخیص مهدوی کیا باشد و بتوانیم کمک می کنیم. وظیفه ما حمایت است و در حوزه فنی دخالت نمی کنیم و مسئولیت با کادر فنی و فدراسیون است. هماهنگی‌ها با فدراسیون است و ما نیز در کنار فدراسیون حضور خواهیم داشت.