تیم ملی فوتسال ایران با گلباران «چین‌تایپه» جشن صعود گرفت
تیم ملی فوتسال ایران با گلباران «چین‌تایپه» جشن صعود گرفت

به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای فوتسال قهرمانی آسیا که به میزبانی کویت در جریان است، شامگاه امروز جمعه با دیدار تیم های ملی ایران و چین تاپیه پیگیری شد که طی آن ملی پوشان کشورمان به پیروزی پرگل ۱۰ بر یک رسیدند.  شاگردان وحید شمسایی که در نخستین دیدار خود برابر اندونزی به برتری ۵ […]

به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای فوتسال قهرمانی آسیا که به میزبانی کویت در جریان است، شامگاه امروز جمعه با دیدار تیم های ملی ایران و چین تاپیه پیگیری شد که طی آن ملی پوشان کشورمان به پیروزی پرگل ۱۰ بر یک رسیدند. 
شاگردان وحید شمسایی که در نخستین دیدار خود برابر اندونزی به برتری ۵ بر صفر رسیده بودند، در دومین دیدار نمایش بهتری داشتند و توانستند حریف خود را با گل های بیشتری شکست دهند. 
سعید احمدعباسی (دقایق ۴، ۱۵ و ۱۷) حسین طیبی (دقایق ۳، ۱۴ و ۳۵) محمد حسین بازیار (دقیقه ۲) سالار آقاپور (دقیقه ۲۱) علیرضا جوان (دقیقه ۲۷) و سعید کریمی (دقیقه ۳۴) برای تیم کشورمان گلزنی کردند.
ملی‌پوشان فوتسال ایران با این برد شش امتیازی شدند و با توجه به شرایط بهتر نسبت به اندونزی در بازی رو در رو، به‌عنوان صدرنشین گروه C به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.
در دیگر بازی این گروه اندونزی با نتیجه پر گل ۷-۲ لبنان را شکست داد و به رده دوم جدول صعود کرد.
تیم ملی فوتسال ایران در آخرین مرحله مقدماتی به مصاف تیم لبنان خواهد رفت.