جذب یک مهاجم دیگر در استقلال/ کاوه رضایی هم آبی پوش می‌شود
جذب یک مهاجم دیگر در استقلال/ کاوه رضایی هم آبی پوش می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، یکی از سریع‌ترین خریدهای تابستانی استقلال روز گذشته در خط حمله انجام شد که از طرح تا خرید یک بازیکن کمتر از نیم روز به طول کشید تا پیمان بابایی تنها ساعاتی پس از اولین مذاکره‌اش با مدیران این باشگاه با پیراهن آبی در تمرینات این تیم حضور یابد. جذب پیمان […]

به گزارش خبرنگار مهر، یکی از سریع‌ترین خریدهای تابستانی استقلال روز گذشته در خط حمله انجام شد که از طرح تا خرید یک بازیکن کمتر از نیم روز به طول کشید تا پیمان بابایی تنها ساعاتی پس از اولین مذاکره‌اش با مدیران این باشگاه با پیراهن آبی در تمرینات این تیم حضور یابد.
جذب پیمان بابایی که تراکم را در خط حمله استقلال بیشتر از پیش می‌کند، ابتدا به ساکن این تصور را ایجاد می‌کند که شاید در روند بازگشت کاوه رضایی به جمع آبی پوشان مشکلاتی پیش آمده باشد و قرار است بابایی جانشین وی شود که البته این‌طور نیست.
پیگیری‌های خبرنگار مهر در این خصوص مشخص کرد کاوه رضایی از جمله مهاجمان مورد علاقه ساپینتو است که به سبک بازی او علاقه داشته و استقلالی‌ها که به توافقات مهمی با رضایی دست یافته‌اند، به زودی از او به عنوان یکی از مهم‌ترین خریدهای این فصل خود رونمایی می‌کنند.
کاوه رضایی هم اکنون در تهران حضور دارد و تمرینات خود را به صورت انفرادی دنبال می‌کند و پس از رسمی شدن قراردادش با استقلال همراه با سایر آبی پوشان به تمرین خواهد پرداخت.