جزئیات توافق تاج با دوستان برای حضور کی‌روش/ برکناری ۳۰ میلیاردی!
جزئیات توافق تاج با دوستان برای حضور کی‌روش/ برکناری ۳۰ میلیاردی!

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران نظر اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال را برای پیگیری آخرین وضعیت سرمربیگری تیم ملی ایران در جام جهانی قطر دریافت کرد تا به طور شخصی موانع مربوط به فسخ قرارداد با دراگان اسکوچیچ را بررسی کند. او همچنین قرار است جزئیات توافق با کارلوس کی […]

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران نظر اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال را برای پیگیری آخرین وضعیت سرمربیگری تیم ملی ایران در جام جهانی قطر دریافت کرد تا به طور شخصی موانع مربوط به فسخ قرارداد با دراگان اسکوچیچ را بررسی کند.
او همچنین قرار است جزئیات توافق با کارلوس کی روش را برای بازگشت به ایران در اختیار هیأت رئیسه قرار دهد و طبق مجوزی که در صورتجلسه امروز به امضای اکثریت اعضا رسید می‌تواند به طور مستقیم با کارلوس کی روش مذاکره کند.
تاج که تاکنون گفتگوی مستقیم با کی روش نداشته است تصمیم دارد تا عصر فردا پیش‌نویس قرارداد او را پس از مشورت با مسئولان وزارت ورزش آماده کرده و برای کی روش ارسال کند.
تاج اصرار دارد سرمربی پیشین تیم ملی ایران در اردوی اتریش نیز حضور داشته باشد. از این رو بعید نیست او با درخواست تاج در ابتدای هفته آینده به تهران نیز سفر کند.

تاج برای امضای قطعی قرارداد با کی روش باز هم باید نظر اعضای هیأت رئیسه را جلب کند تا قرارداد با او شکل رسمی به خود بگیرد. مدت زمان قرارداد با کی روش در صورت توافق طرفین در پایان جام جهانی ۲۰۲۲ تا پایان جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا خواهد بود.
همچنین رئیس فدراسیون فوتبال تصمیم به برگزاری نشست با دراگان اسکوچیچ دارد تا راه‌های فسخ قرارداد با او را بررسی کرده و در صورت امکان از این مربی تخفیف بگیرد در غیر این صورت غرامت ۹۰۰ هزار دلاری( که حدود ۳۰ میلیارد تومان می شود) باید برای این مربی پرداخت شود.