جزئیات توافق پرسپولیس با «غول» استقلال/ عکس یادگاری با پیراهن سرخ
جزئیات توافق پرسپولیس با «غول» استقلال/ عکس یادگاری با پیراهن سرخ

به گزارش خبرنگار مهر، شیخ دیاباته مهاجم فصل گذشته الغرافه قطر پس از خروج از جمع شاگردان آندره استراماچونی به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد شد تا رضا درویش درباره حضور او با یحیی گل محمدی در بیستم تیرماه جلسه‌ای را برگزار کند. سرمربی پرسپولیس با توجه به استراتژی فنی مد نظرش خواهان جذب مهاجمی فعال در […]

به گزارش خبرنگار مهر، شیخ دیاباته مهاجم فصل گذشته الغرافه قطر پس از خروج از جمع شاگردان آندره استراماچونی به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد شد تا رضا درویش درباره حضور او با یحیی گل محمدی در بیستم تیرماه جلسه‌ای را برگزار کند.
سرمربی پرسپولیس با توجه به استراتژی فنی مد نظرش خواهان جذب مهاجمی فعال در محوطه جریمه حریفان شد تا مذاکره با دیاباته به تعویق بیفتد. جذب یورگن لوکادیا از بوخوم آلمان باعث شد تا درویش بار دیگر پیشنهاد جذب دیاباته را به گل محمدی مطرح کند تا این مهاجم اهل مالی که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را در کارنامه دارد با پیشنهاد ۴۰۰ هزار دلاری در مذاکره شرکت کند.
مدیر برنامه‌های دیاباته خواهان افزایش برخی بندهای فنی همچون پاداش گلزنی، تعداد دقایق حضور در مسابقه و پاداش‌های قهرمانی شد که بعضی از آنها مورد موافقت درویش قرار گرفت تا پیش‌نویس نهایی قرارداد در اختیار دیاباته قرار بگیرد.
خروج شیرزود تمیروف از لیست بازیکنان خارجی پرسپولیس جا را برای جذب شیخ دیاباته باز کرد تا این بازیکن که در نقل و انتقالات بازیکن آزاد محسوب می‌شود با موافقت نهایی خود در آستانه پیوستن به پرسپولیس قرار بگیرد.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصمیم دارد همزمان با برگزاری سومین بازی پرسپولیس در لیگ برتر مقابل آلومینیوم اراک با دیاباته عکس یادگاری بگیرد تا حضور او در جمع شاگردان یحیی گل محمدی برای فصل جاری قطعی شود.
دیاباته در حالی با پرسپولیس به توافق کامل رسیده است که در زمان حضور با پیراهن استقلال توانست عنوان آقای گلی لیگ برتر را از آن خود کند. بازیکن آزاد مد نظر پرسپولیس تست‌های پزشکی خود را نیز در کشور قطر با موفقیت پشت سر گذاشته است و مشکلی برای حضور در تست‌های پزشکی باشگاه و عقد قرارداد با پرسپولیس ندارد.