حاج‌صفی و محمدی در لیست آاک/ مدافع تیم ملی فوتبال رفتنی شد؟
حاج‌صفی و محمدی در لیست آاک/ مدافع تیم ملی فوتبال رفتنی شد؟

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال آاک از ساعت ۲۳ امروز شنبه در نخستین دیدار خود در سوپرلیگ یونان به مصاف تیم لیما می‌رود. لیست ۲۰ نفره آاک برای این مسابقه اعلام شد و میلاد محمدی و احسان حاج صفی مدافعان ایرانی در این لیست حضور دارند اما همانطور که پیش بینی می‌شد، خبری از […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال آاک از ساعت ۲۳ امروز شنبه در نخستین دیدار خود در سوپرلیگ یونان به مصاف تیم لیما می‌رود. لیست ۲۰ نفره آاک برای این مسابقه اعلام شد و میلاد محمدی و احسان حاج صفی مدافعان ایرانی در این لیست حضور دارند اما همانطور که پیش بینی می‌شد، خبری از کریم انصاریفرد نیست.
انصاریفرد از همان پایان فصل گذشته در لیست مازاد سرمربی آاک بود و هنوز هم مقصد بعدی او مشخص نشده است.
البته ممکن است میلاد محمدی هم به فهرست بازیکنانی که از آاک خارج می‌شوند، اضافه بشود.
سایت sdna با مطرح کردن این موضوع نوشت: «با وجود اینکه محمدی در دوران آماده سازی برای متقاعد کردن آلمیدا اشتیاق زیادی از خود نشان داد، در بازی‌های دوستانه‌ای که انجام داد، خوب بازی نکرد و نتوانست برنامه‌های سرمربی تیم را اجرا کند. محمدی نه در پست هافبک چپ و نه حتی به عنوان مدافع (مثل حاجی صفی) نتوانست تردیدها را نسبت به آینده خود برطرف کند.»
به نوشته این سایت، محمدی یکی از سهمیه‌های بازیکنان خارجی را پر کرده است و امکان دارد با کنار گذاشته شدن از آاک، یک سهمیه باز بشود اما به صورت قطعی چیزی مشخص نشده است.