حضور رئیس فدراسیون فوتبال در اردوی صنعت‌نفت شب بازی با پرسپولیس!
حضور رئیس فدراسیون فوتبال در اردوی صنعت‌نفت شب بازی با پرسپولیس!

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های هفته ششم لیگ برتر فوتبال در حالی فردا چهارشنبه با برگزاری هشت دیدار در شهرهای مختلف پیگیری می‌شود که در یکی از مهم‌ترین آنها پرسپولیس از صنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادی تهران میزبانی می‌کند. سرخپوشان پایتخت که از پنج دیدار ابتدایی خود تنها ۸ امتیاز کسب کرده‌اند دنبال سه […]

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های هفته ششم لیگ برتر فوتبال در حالی فردا چهارشنبه با برگزاری هشت دیدار در شهرهای مختلف پیگیری می‌شود که در یکی از مهم‌ترین آنها پرسپولیس از صنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادی تهران میزبانی می‌کند.
سرخپوشان پایتخت که از پنج دیدار ابتدایی خود تنها ۸ امتیاز کسب کرده‌اند دنبال سه امتیاز این دیدار هستند تا شرایط خود در جدول را بهبود ببخشند.
یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که در هفته‌های گذشته بارها از برنامه‌ریزی سازمان لیگ گلایه کرده بود در نشست خبری امروز خود از رفتار فدراسیون فوتبال در تعامل با پرسپولیس نیز انتقاد کرد.
با این حال شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال بدون توجه به برنامه بازی‌های لیگ برتر با دعوت سعید محمد دبیر شورای عالی مناطق آزاد ایران در اردوی صنعت نفت در تهران حاضر شد و برای این تیم در بازی فردا مقابل پرسپولیس آرزوی موفقیت کرد.
حضور رئیس فدراسیون فوتبال در اردوی حریف پرسپولیس در فاصله یک روز مانده تا دیدار دو تیم ممکن است به مذاق هواداران پرسپولیس خوش نیاید و حاشیه هایی را برای عزیزی خادم ایجاد کند.