حضور «لوپز» در استقلال منتفی شد/ معرفی سرمربی جدید تا روز شنبه
حضور «لوپز» در استقلال منتفی شد/ معرفی سرمربی جدید تا روز شنبه

به گزارش خبرنگار مهر، ‬ حجت کریمی درباره آخرین وضعیت مذاکره با خوان رامون لوپز گفت: بعد از ورود لوپز به ایران جلسه‌ای را داشتیم. امکانات باشگاه را هم بررسی کردند. سپس جلسه‌ای در باشگاه داشتیم که در آن مسائلی عنوان شد که یکی از آنها مربوط به زیرساخت‌های باشگاه بود که عنوان کرد که […]

به گزارش خبرنگار مهر، ‬ حجت کریمی درباره آخرین وضعیت مذاکره با خوان رامون لوپز گفت: بعد از ورود لوپز به ایران جلسه‌ای را داشتیم. امکانات باشگاه را هم بررسی کردند. سپس جلسه‌ای در باشگاه داشتیم که در آن مسائلی عنوان شد که یکی از آنها مربوط به زیرساخت‌های باشگاه بود که عنوان کرد که گفتند ندارد. او همچنین مسائل فنی را عنوان کردند که برای ما جای خوشحالی داشت بیایند و مسائلی را عنوان کنند.
سرپرست باشگاه استقلال درباره برگزاری نشست خبری برای یکی از گزینه‌های سرمربیگری تاکید کرد: مسئول رسانه‌ای باشگاه به دلیل حضور خبرنگاران در مقابل در ورودی باشگاه احترام گذاشت و چنین تصمیمی گرفته شد.
او در این باره تصریح کرد: لوپز رفت و با او به توافق نرسیدیم تا فردا سرمربی خودمان را اعلام می‌کنیم. به دو گزینه نهایی رسیدیم که عصر شنبه معرفی می‌کنیم. مربی استقلال قطعاً ایرانی است.