خبر مهم برای متقاضیان تسهیلات/ کدام بازنشستگان وام ۵۰ میلیون تومانی می گیرند؟
خبر مهم برای متقاضیان تسهیلات/ کدام بازنشستگان وام ۵۰ میلیون تومانی می گیرند؟

صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها از پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی با نرخ سود ۱۰ درصد به بازنشستگان ۴ بانک دولتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها، تفاهم‌نامه میان صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها و چهار بانک دیگر به امضا رسید که بر اساس آن بازنشستگان بزرگترین بانک دولتی، بانک عامل بخش کشاورزی، بانک عامل بخش مسکن و بانک عامل بخش صنعت و معدن از تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی برخوردار می‌شوند.
در ادامه مذاکرات برای ارائه تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی به بازنشستگان شبکه بانکی، تفاهم‌نامه‌هایی میان آقابابائی مدیرعامل صندوق بازنشستگی بانک‌ها با آقایان فرزین، خدارحمی، شایان و مهری مدیران عامل بانک‌های مذکور به امضا رسید.

بر اساس این تفاهم‌نامه، نرخ تسهیلات مذکور ۱۵ درصد و دوره بازپرداخت آن ۶۰ ماهه است که با توجه به اینکه صندوق بازنشستگی بانک‌ها ۵ درصد از سود متعلقه را تقبل نموده است، تسهیلات مذکور با نرخ ۱۰ درصد توسط بانک‌ها به بازنشستگان محترم پرداخت می‌شود.
شایان ذکر است پیش از این با امضای تفاهم‌نامه‌هایی، پرداخت وام پیشنهادی صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها توسط چند بانک نیمه دولتی بورسی آغاز شده است.
۲۲۳۲۲۷