درخواست بازیکن سابق الهلال عربستان/ مراقب تیم فولاد باشید!
درخواست بازیکن سابق الهلال عربستان/ مراقب تیم فولاد باشید!

به گزارش خبرنگار مهر، «سلطان بن نصیب» بازیکن سابق تیم ملی فوتبال عربستان و باشگاه الهلال عربستان، در آستانه دیدار الهلال با تیم فولاد ایران در لیگ قهرمانان آسیا درخواستی را از بازیکنان تیم کشورش مطرح کرد. در شرایطی که هواداران الهلال از رویارویی با فولاد در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خوشحال […]

به گزارش خبرنگار مهر، «سلطان بن نصیب» بازیکن سابق تیم ملی فوتبال عربستان و باشگاه الهلال عربستان، در آستانه دیدار الهلال با تیم فولاد ایران در لیگ قهرمانان آسیا درخواستی را از بازیکنان تیم کشورش مطرح کرد.
در شرایطی که هواداران الهلال از رویارویی با فولاد در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خوشحال هستند و معتقدند تیمشان یک قرعه آسان برای صعود به مرحله نیمه نهایی دارد، سلطان بن نصیب که تجربیات بین المللی زیادی دارد، از الهلالی ها خواست که نماینده ایران را دست کم نگیرند.
بن نصیب با انتشار پیامی نوشت: «برادران عزیزم بازیکنان الهلال؛ تیم فولاد ایران یکی از قوی‌ترین تیم‌های حاضر در مسابقات است. بنابراین، شما باید مراقب باشید و مغرور نشوید و به تیم فولاد احترام بگذارید. توجه داشته باشید که این مسابقه بسیار سخت و مهم است و باید جدی و مراقب باشید.»
این همان صحبتی است که روز گذشته «رامون دیاز» سرمربی آرژانتینی الهلال آن را مطرح کرد. دیاز پس از قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی تاکید کرد که به هیچ عنوان تیم فولاد را دست کم نمی‌گیرد و برای این تیم احترام قائل است.
بازی فولاد ایران با الهلال عربستان از ساعت ۲۱:۳۰ فردا پنجشنبه در کشور قطر برگزار می‌شود.