دلیل غیبت کی‌روش در مراسم بدرقه تیم ملی/ پیام کارلوس منتشر شد
دلیل غیبت کی‌روش در مراسم بدرقه تیم ملی/ پیام کارلوس منتشر شد

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم بدرقه و رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی شامگاه سه شنبه در برج میلاد برگزار شد که کارلوس کی روش در این مراسم حضور نداشت. در این مورد عنوان شد که کی روش به دلیل کسالت در این مراسم حضور نداشته است. با این حال کی روش […]

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم بدرقه و رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی شامگاه سه شنبه در برج میلاد برگزار شد که کارلوس کی روش در این مراسم حضور نداشت. در این مورد عنوان شد که کی روش به دلیل کسالت در این مراسم حضور نداشته است.
با این حال کی روش در پیامی تصویری برای حاضران در این مراسم صحبت کرد. در متن صحبت‌های سرمربی تیم ملی فوتبال ایران آمده است: «ابتدا از آقای تاج ممنون هستم. من اعتقاد دارم و به بازیکنانم به کادر و تمام اعضای تیم ایمان دارم که بهترین هستند و تمام تلاش خود را می‌کنند تا بهترین عملکرد را برای مردم ایران داشته باشند.
بیاید با هم از بازی در این رقابت‌ها لذت ببریم و از همه بخصوص اسپانسرهای تیم ملی می‌خواهم از این تیم حمایت کنند. ما می‌خواهیم بهترین نتایج را در قطر بگیریم. از هواداران تیم ملی می‌خواهم حمایت کنند.»