دلیل نیمکت‌نشینی طارمی مقابل لاتزیو/ پای تیم ملی در میان است!
دلیل نیمکت‌نشینی طارمی مقابل لاتزیو/ پای تیم ملی در میان است!

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پورتو پرتغال شب گذشته در مرحله پلی آف لیگ اروپا میزبان تیم لاتزیو ایتالیا بود و در نهایت موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ نماینده ایتالیا را شکست بدهد. در حالی که انتظار می‌رفت مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در پی درخشش در هفته‌های اخیر مقابل لاتزیو هم […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پورتو پرتغال شب گذشته در مرحله پلی آف لیگ اروپا میزبان تیم لاتزیو ایتالیا بود و در نهایت موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ نماینده ایتالیا را شکست بدهد.
در حالی که انتظار می‌رفت مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در پی درخشش در هفته‌های اخیر مقابل لاتزیو هم در ترکیب اصلی باشد، اما این بازیکن نیمکت نشین بود و حتی به عنوان بازیکن تعویضی هم به زمین نرفت تا «تونی مارتینز» با به ثمر رساندن هر دو گل پورتو، ستاره این مسابقه لقب بگیرد.
«سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو در مصاحبه تلویزیونی بعد از مسابقه درباره اعتماد به تونی مارتینز به جای مهدی طارمی گفت: وضعیت بدنی بازیکنان را بررسی می‌کنیم. اوانیلسون و مهدی (طارمی) به صورت متوالی بازی کرده‌اند. ما یک گروه رقابتی داریم که همه در آن کار می‌کنند تا در ترکیب اصلی باشند. این من هستم که ترکیب را بسته به تیم حریف انتخاب می‌کنم.
وی افزود: من به تونی مارتینز به اندازه اوانیلسون و طارمی اعتماد دارم.
سرمربی پورتو همچنین در نشست خبری این مسابقه توضیحات دیگری درباره نیمکت نشین کردن طارمی و اوانیلسون ارائه کرد و گفت: اوانیلسون با خستگی مواجه شده است. مهدی هم با سفرهای زیاد و بازی در تیم ملی همینطور. من به افراد تازه نیاز دارم و این یک پیام است. اگر تونی، پپه و گروویچ امروز در ترکیب بودند به این دلیل است که شایسته آن هستند.