راه بازگشت پرسپولیس به صدر جدول از دروازه «لک» می گذرد
راه بازگشت پرسپولیس به صدر جدول از دروازه «لک» می گذرد

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس با کسب پیروزی یک بر صفر مقابل نفت مسجد سلیمان ۱۴ امتیازی شد تا با دو امتیاز کمتر نسبت به سپاهان اصفهان در رتبه دوم جدول رده بندی رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر قرار بگیرد. پرسپولیس در حالی مقابل نفتی‌ها به برتری دست پیدا کرد که حامد لک […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس با کسب پیروزی یک بر صفر مقابل نفت مسجد سلیمان ۱۴ امتیازی شد تا با دو امتیاز کمتر نسبت به سپاهان اصفهان در رتبه دوم جدول رده بندی رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر قرار بگیرد.
پرسپولیس در حالی مقابل نفتی‌ها به برتری دست پیدا کرد که حامد لک برای دومین بار متوالی توانست دروازه پرسپولیس را بسته نگه دارد. دروازه‌بان سرخپوشان که شروع پر فراز و نشیبی در ابتدای لیگ برتر داشت پس از دو هفته نیمکت نشینی به چارچوب دروازه این تیم بازگشت تا بتواند دو بازی مقابل تیم‌های نفتی را موفق پشت سر بگذارد.
لک در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان با اشتباه مرگبار خود نزدیک بود برای همیشه نیمکت نشین شود اما تیر دروازه با او همراه بود تا دروازه‌اش بسته بماند. با این حال انتخاب اول یحیی در بازی با مسجد سلیمان دو مهار دیدنی داشت تا اینگونه خود را برای تقابل با استقلال تهران آماده نشان دهد.

دومین کلین شیت لک در چارچوب دروازه پرسپولیس امیدهای هواداران این تیم را برای کسب ششمین قهرمانی متوالی و رکوردی خارق‌العاده در لیگ برتر زنده کرد. تیمی که با غفلت استقلال تهران در چهار بازی گذشته گوی سبقت را از آن ربود تا در هفته هفتم بالاتر از رقیب سنتی خود قرار بگیرد.
دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر شنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.