روحانیت و سپاه از مؤلفه‌های اقتدار در ایران اسلامی هستند
روحانیت و سپاه از مؤلفه‌های اقتدار در ایران اسلامی هستند

بوشهر- نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: روحانیت و سپاه از مؤلفه‌های اقتدار در ایران اسلامی هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در نشست با مجمع استادیاران شبکه تربیتی صالحین استان بوشهر اتحاد روحانیت سپاه در همه رده‌ها را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: نهاد روحانیت و سپاه پاسداران استان بوشهر با اتحاد و همدلی به‌عنوان نماد ولایت‌مداری در عرصه فکری، رفتاری و جهادی معرفی شده است.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه ۲ عنصر در نظام جمهوری اسلامی ایران و محاسبات بین‌المللی به‌عنوان مؤلفه قدرت، مهم و حیاتی محسوب می‌شوند افزود: نهاد روحانیت و سپاه پاسداران به سبب ویژگی‌ها در زمینه خدامحوری، ولایت‌مداری، دانش و روحیه جهادی به‌عنوان نهاد مهم و مؤلفه اقتدار در ایران اسلامی است.
امام جمعه بوشهر اتحاد و همبستگی را سبب اقتدار دانست و تأکید کرد: این اتحاد ضمن اینکه سبب استحکام همه جانبه می‌شود زمینه خنثی شدن اهداف و توطئه‌های دشمنان را فراهم می‌کند.
وی با بیان اینکه جهان استکبار در تضعیف ۲ نهاد روحانیت و سپاه پاسداران برنامه‌ریزی می‌کند افزود: ایجاد اختلاف بین این دو نهاد و تضعیف آنان از اهداف مهم جهان استکبار است.