زیرساخت‌های عمرانی روستاهای دیلم تقویت می‌شود
زیرساخت‌های عمرانی روستاهای دیلم تقویت می‌شود

بوشهر- معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار دیلم گفت: زیرساخت‌های عمرانی روستاها در شهرستان دیلم تقویت می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل عباسی عصر چهارشنبه در مراسم تجلیل از دهیاران بخش مرکزی دیلم اظهار داشت: به منظور توسعه زیرساخت‌های روستاهای شهرستان دیلم باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود.
وی با تبریک روز دهیاری‌ها بیان کرد: امیدواریم با تلاش دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای شهرستان دیلم شاهد ایجاد تحول در روستاها باشیم.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار دیلم اضافه کرد: باید برای عمران و آبادانی روستاها از تمام ظرفیت‌های موجود در ادارت شهرستان استفاده شود و ما نیز در فرمانداری با تمام توان آماده حمایت از شما هستیم.
سرپرست بخشداری مرکزی دیلم با اشاره به روز دهیاری‌ها گفت: بابت تمام تلاش‌های دهیارات در روستاها و تشکیل شورای زکات در روستاها تقدیر می‌کنم و امید است با تلاش شما مراسم عید غدیر را به بهترین شکل و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته برگزار شود.
حلیمه پسنده افزود: دهیاران بازوان پرتوان بخشداری‌ها هستند و خوشبختانه دهیاران بخش مرکزی با دلسوزی و تلاش مضاعفی در حال رسیدگی و احصای مشکلات هستند و سعی ما بر آن است که با همکاری هم بتوانیم برخی از مشکلات که در اولویت قرار دارند را رفع کنیم.
مراسم تجلیل از دهیاران بخش مرکزی دیلم به مناسبت روز دهیاری‌ها با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار دیلم، سرپرست بخشداری مرکزی دیلم، دبیر شورای زکات شهرستان دیلم، رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی و رئیس اداره ثبت احوال شهرستان دیلم برگزار شد.
در پایان مراسم با اهدا لوح و هدایایی از دهیاران بخش مرکزی دیلم تقدیر به عمل آمد.