سارقان منازل نیمه کاره در بوشهر دستگیر شدند
سارقان منازل نیمه کاره در بوشهر دستگیر شدند

بوشهر- فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر از دستگیری ۲ نفر سارق سابقه‌دار و کشف ۲۵ فقره سرقت اماکن خصوصی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ جهانبخش صیادی دوشنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموران کلانتری ۱۳ پس از دریافت خبری مبنی بر اینکه افرادی سابقه دار در حال فروش لوازم ساختمانی در یک ضایعاتی رویت شده است، مورد را در دستور رسیدگی قرار دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر افزود: پس از تحقیقات تکمیلی مشخص شد این افرد مقادیری لوازم ساختمانی را به یک ضایعاتی فروخته و در همین راستا با تکمیل تحقیقات و اخذ نیابت قضایی، منزل متهمین مورد بازرسی قرار گرفت.
وی با اشاره به کشف تعدادی ابزار آلات و لوازم ساختمان سرقتی از منزل متهمان افزود: با کشف این موارد، متهمان به مقر انتظامی انتقال و مورد بازجویی تخصصی قرار گرفتند.
سرهنگ صیادی با اشاره به سوابق متعدد این سارقین در راستای سرقت و مواد مخدر گفت: آنها در نهایت به ۲۵ فقره سرقت از اماکن خصوصی در حوزه شهرستان بوشهر اعتراف کردند.
این مقام آگاه از دستگیری مالخر اموال مسروقه نیز سخن گفت و اذعان داشت: با دستگیری مالخر و تکمیل پرونده متهمین برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.