سردار آزمون خبر توافقش با باشگاه لیون را تکذیب کرد
سردار آزمون خبر توافقش با باشگاه لیون را تکذیب کرد

به گزارش خبرنگار مهر، قرارداد سردار آزمون در پایان این فصل با باشگاه زنیت سنت پترزبورگ روسیه تمام می‌شود و وی بازیکن آزاد خواهد بود. از مدتی پیش بعضی از رسانه‌ها و خبرنگاران معتبر ایتالیایی و فرانسوی مدعی شدند سردار آزمون با باشگاه لیون فرانسه به توافق چهار ساله دست یافته است و حتی ممکن […]

به گزارش خبرنگار مهر، قرارداد سردار آزمون در پایان این فصل با باشگاه زنیت سنت پترزبورگ روسیه تمام می‌شود و وی بازیکن آزاد خواهد بود.
از مدتی پیش بعضی از رسانه‌ها و خبرنگاران معتبر ایتالیایی و فرانسوی مدعی شدند سردار آزمون با باشگاه لیون فرانسه به توافق چهار ساله دست یافته است و حتی ممکن است در همین نقل و انتقالات زمستانی راهی لیون شود.
رسانه‌ها حتی پا را فراتر از این گذاشته و از سفر بعضی از اعضای خانواده آزمون از جمله مادرش به فرانسه برای انتخاب یک محل زندگی خبر دادند.
این در حالی است که بحث پیشنهاد نیوکاسل انگلیس و آتالانتا ایتالیا هم مطرح شده است و مشخص نیست مقصد سردار آزمون کدام تیم و کشور خواهد بود.
آزمون امروز و بعد از مدت‌ها از طریق اینستاگرام خود به صورت رسمی نسبت به خبرهای مطرح شده پیرامون توافقش با تیم‌های دیگر واکنش نشان داد و گفت: رسانه‌ها خبرهایی می‌زنند که اصلاً خودم هیچ خبری از آن ندارم.
وی با تایید داشتن چند پیشنهاد از تیم‌های دیگر تاکید کرد که در حال حاضر نمی‌تواند درباره آن صحبت کند. وی گفت: خیلی دوست دارم بگویم از کدام تیم‌ها به من پیشنهاد شده است اما می‌ترسم از حرفهایم سوء استفاده شود. اینکه در رسانه‌ها می‌خوانم سردار با فلان تیم توافق کرده است، درست نیست.
مهاجم تیم ملی ایران همچنین درباره خبر سفر خانواده اش به فرانسه گفت: خبر زشتی بود که مادرم در فرانسه برای من دنبال خانه است چون آن موقع مادرم در شهر گنبد حضور داشت.