سردار آزمون همچنان در اولویت باشگاه یوونتوس ایتالیا
سردار آزمون همچنان در اولویت باشگاه یوونتوس ایتالیا

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که نقل و انتقالات زمستانی در اروپا آغاز شده است، وضعیت سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت همچنان نامشخص است. آزمون از مدتها پیش مدنظر چند باشگاه اروپایی قرار داشت. مهمترین باشگاه، المپیک لیون فرانسه بود که گفته می‌شود حتی به توافقی چهار ساله با سردار آزمون دست […]

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که نقل و انتقالات زمستانی در اروپا آغاز شده است، وضعیت سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت همچنان نامشخص است.
آزمون از مدتها پیش مدنظر چند باشگاه اروپایی قرار داشت. مهمترین باشگاه، المپیک لیون فرانسه بود که گفته می‌شود حتی به توافقی چهار ساله با سردار آزمون دست یافته اما لیون در تلاش است تا آزمون را از همین نقل و انتقالات زمستانی به خدمت بگیرد و نمی خواهد منتظر تابستان بماند.
زنیت هنوز با فروش زمستانی آزمون به لیون موافقت نکرده است. در این میان بحث علاقه باشگاه نیوکاسل هم مطرح شد که تاکنون جزئیاتی از آن منتشر نشده است.
از سوی دیگر با مصدومیت «کیه‌زا» در یوونتوس ایتالیا، سردار آزمون به یکی از گزینه‌های جدی خرید این باشگاه در نقل و انتقالات زمستانی تبدیل شد. این خبر چند روز پیش توسط «جیانلوکا دی‌مارتزیو» خبرنگار سرشناس ایتالیایی رسانه‌ای شد اما از این خبر هم جزئیاتی بیرون نیامد.
با این حال دی‌مارتزیو شب گذشته بازهم خبری را در خصوص آزمون و یوونتوس منتشر کرد. وی نوشت: «برای خط حمله، نام آزمون و ممفیس دپای همچنان در صدر قرار دارند اما در میان اسامی ارزیابی شده، ایکاردی و ماکسی گومز از والنسیا هم وجود دارند.»
از سوی دیگر روزنامه Aspor ترکیه هم خبر داد سردار آزمون یکی از گزینه‌های «دومنیک تورنت» سرمربی گالاتاسرای برای تقویت خط حمله این تیم است.
آزمون تا پایان این فصل با تیم زنیت روسیه قرارداد دارد و پس از آن می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی که می‌خواهد برود.
البته غیبت سردار در تست‌های پزشکی نیم فصل تیم زنیت که خود را آماده شروع تمرینات می‌کند، به شائبات جدایی او در همین نقل و انتقالات زمستانی افزوده است.