«سلیمانی» احیاگر مقاومت و قوی‌ترین فرمانده مبارزه با تروریسم بود
«سلیمانی» احیاگر مقاومت و قوی‌ترین فرمانده مبارزه با تروریسم بود

بوشهر- فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی احیاگر مقاومت و قوی‌ترین فرمانده مبارزه با تروریسم بود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علیرضا تنگسیری پنجشنبه‌شب در مراسم یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در آب‌پخش اظهار داشت: صاحب مراسم و یادواره شهدا خود شهدا هستند که قطعاً حضور بزرگ آنها در بین ما حضور دارد.
وی با اشاره به اینکه شهدا جان دادند تا ما امنیت داشته باشیم اضافه کرد: این زمانی که در محفل شهدا حضور پیدا می‌کنیم برای این است که شهدا نگاهی به ما داشته باشند و امیدواریم در قیامت جای ما را بگیرند.
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه به سربازی مردم ایران اسلامی افتخار می‌کنیم بیان کرد: از شهدا می‌خواهیم که ما را نیز بطلبند؛ مرگ سرخ افتخار است چون شهدا زنده هستند.
وی با اشاره به اینکه بهترین فرزندان ما به شهادت رسیدند، تصریح کرد: سردار سلیمانی خطاب به رزمندگان می‌فرماید که یکی از شئون عاقبت‌بخیری نسبت شما با انقلاب و جمهوری اسلامی است.
سردار تنگسیری ادامه داد: سردار سلیمانی ادامه می‌دهند که والله والله والله از مهمترین شئون عاقبت به خیری، رابطه قلبی و دلی و حقیقی ما با این حکیمی است که امروز سکان انقلاب را به دست دارد. در قیامت خواهیم دید، مهمترین محور محاسبه این است.
وی با اشاره به ویژگی‌های شخصی و فراشخصی سردار سلیمانی افزود: از سال ۶۳ با این فرمانده عزیز آشنا بودم. حاج قاسم ولایت‌پذیر بود. در قیامت هم از ولایت‌پذیری ما سوال می‌شود.
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با بیان اینکه حاج قاسم مردی شجاع و باتدبیر بود تصریح کرد: شهید سلیمانی تدبیر خود را از رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌گرفت و همه فرامین حضرت آقا را پیاده می‌کرد.
وی اخلاص را یکی دیگر از ویژگی‌های سردار سلیمانی عنوان و تاکید کرد: شهید سلیمانی شخصیتی فروتن و افتاده بود، حدود شرعی را رعایت می‌کرد و ارادت بالایی به اهل بیت داشت.
سردار تنگسیری با اشاره به اینکه حاج قاسم در خنثی کردن نقشه‌های آمریکایی‌ها نقش بسزایی داشت افزود: شهید سلیمانی احیاگر مقاومت بود و ریشه داعش را خشکاند و قوی‌ترین فرمانده مبارزه با تروریسم بود و در تغییر دیدگاه مردم عراق و ایران نقش مهمی داشت.