سند چشم انداز ۲۰ ساله ورزش استان بوشهر در تراز انقلاب ترسیم شود
سند چشم انداز ۲۰ ساله ورزش استان بوشهر در تراز انقلاب ترسیم شود

بوشهر-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: سند چشم انداز ۲۰ ساله ورزش استان بوشهر در تراز انقلاب اسلامی و ملی و فراملی ترسیم شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر دوشنبه در نشست سرپرست، کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان و جمعی از جامعه ورزش استان از جوان به عنوان ثروت و قدرت جامعه یاد کرد و اظهار داشت: ثروت حقیقی مملکت، فراتر از منابع نفت و گاز و معادن، منابع انسانی یک مملکت است و در این بین منابع انسانی جوان از مهمترین مؤلفه‌های قدرت و ثروت محسوب می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: باید برنامه ریزی ویژه ای از سنین کودکی و پایه در جهت مهارت افزایی، بسترسازی، رشد و بالندگی جامعه انجام شود.
وی استان بوشهر را یکی از استان‌های پیشرو در ورزش از دیرباز عنوان کرد و افزود: این استان در عرصه‌های جهانی و ملی در حوزه ورزش قهرمانی پیشرفت‌های خوبی کسب کرده و لازم است سند چشم انداز ۲۰ ساله ورزش استان در تراز انقلاب اسلامی و ملی و فراملی با سرمایه گذاری در منابع انسانی و اعتبارات برای توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی، ترسیم شود.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر یاد آور شد: ضعف مدیرت اقتصادی در ورزش استان لطمات جبران ناپذیری به ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وارد کرده است که در این زمینه باید از پیوست اقتصادی با قید التزامِ حمایت مراکز صنعتی و اقتصادی استان استفاده کرد.