سنگ بزرگ پیش پای مدافع تیم ملی فوتبال ایران برای حضور درپرسپولیس
سنگ بزرگ پیش پای مدافع تیم ملی فوتبال ایران برای حضور درپرسپولیس

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ارائه هرگونه لیست خرید تابستانی برای تیمش را به پایان فصل موکول کرده است. رقابت تنگاتنگ پرسپولیس با استقلال برای کسب قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر یکی از مهم‌ترین دلایل سرمربی سرخپوشان پایتخت برای عدم ارائه لیست خرید و مازاد تیمش است تا […]

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ارائه هرگونه لیست خرید تابستانی برای تیمش را به پایان فصل موکول کرده است.
رقابت تنگاتنگ پرسپولیس با استقلال برای کسب قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر یکی از مهم‌ترین دلایل سرمربی سرخپوشان پایتخت برای عدم ارائه لیست خرید و مازاد تیمش است تا تمرکز بازیکنان از بین نرود.
با این حال حضور مرتضی پور علی گنجی برای پشت سر گذاشتن دوران نقاهت خود به دلیل پارگی رباط صلیبی در تمرینات پرسپولیس شایعاتی را درباره احتمال پیوستن او مطرح کرد.
مدافع مصدوم «شنژن چین» تا پایان فصل آینده رقابت‌های فوتبال باشگاهی این کشور قرارداد دارد و برای فسخ قرارداد خود مبلغی بیش از یک میلیون دلار پرداخت کند که از توان پرسپولیس خارج است.
گل محمدی که خارج از مستطیل سبز نیز با پور علی گنجی رابطه صمیمانه‌ای دارد با آگاهی از قرارداد مدافع پیشین تیم ملی ایران هیچ تصمیمی برای جذب او ندارد و نمی‌خواهد اسم او را در لیست خرید تابستانی قرار دهد.
بنابراین حضور این بازیکن با پیراهن پرسپولیس در فصل آینده کاملا منتفی است تا پور علی گنجی همچنان فوتبال خود را در خارج از کشور دنبال کند.