شدت گرفتن نوسانات قیمتی در بازار خودرو/جدول قیمت‌ها
شدت گرفتن نوسانات قیمتی در بازار خودرو/جدول قیمت‌ها

در ۲۴ ساعت گذشته نوسانات قیمتی در بازار خودرو شدت گرفته است و خودروهای پراید و سمند در این مدت ارزان شدند و خودروهای پژو گران.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی قیمت‌ها در بین خودروهای پراید حاکی از آن است که پراید ۱۵۱ مدل ۱۴۰۰ در ۲۴ ساعت گذشته ۳ میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر ۱۶۲ میلیون تومان قیمت خورده است.
در بین خودروهای پژو اما در این مدت افزایش قیمت ها رخ داده است به طوری که پژو پارس مدل ۱۴۰۰ از ۲۷۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۷۷ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۳ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۲۶۵ میلیون تومان قیمت خورده است.
خودروهای سمند اما روند نزولی قیمت را ادامه داده اند به طوری که سمند LX مدل ۱۴۰۰ از ۲۷۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۶۷ میلیون تومان رسیده است.
خودروهای دنا اما امروز دچار نوسانات قیمتی بودند؛ دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ از ۳۶۲ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۶۵ میلیون تومان رسیده است و در این بین دنا توربو پلاس دنده ای مدل ۱۴۰۰ در این مدت ۵ میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر ۴۷۰ میلیون تومان قیمت خورده است.
قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

۲۲۳۲۲۷