صنایع برای رفع کمبود امکانات در مدارس استان بوشهر پای کار باشند
صنایع برای رفع کمبود امکانات در مدارس استان بوشهر پای کار باشند

بوشهر- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: هیچ مدرسه‌ای در استان بوشهر نباید کمبود تجهیزات و امکانات داشته باشد و صنایع باید در این زمینه همکاری کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر پورات صبح چهارشنبه در نشست بررسی مشکلات مدارس استان بوشهر ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر اظهار داشت: طی تصمیمات و بررسی‌های لازم تمام بدهی‌های آب و برق مدارس سراسر استان با راهکارهای مناسب و تقسیط بدهی در فرصت زمانی پرداخت خواهد شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: همچنین به صورت اولویت‌بندی کنتورهای آب و برق و سایر تجهیزات مربوط به آن در مدارس برای مصرف بهینه هوشمندسازی و تأمین اعتبار لازم برای تفکیک انشعاب آب و برق سرایداری مدارس شهرستان‌ها و مناطق در راستای مصرف بهینه انجام خواهد شد.
توسعه و تجهیز مدارس استان
وی یادآور شد: با پیگیری و رایزنی‌های صورت گرفته با عنایت استاندار و همکاری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی جهت توسعه و تجهیز مدارس استان توسط صنایع نفت، گاز و پتروشیمی از محل مسئولیت‌های اجتماعی اعتبار و حمایت لازم به آموزش و پرورش استان صورت گیرد.
پورات تاکید کرد: هیچ مدرسه‌ای در استان بوشهر نباید از بابت تجهیزات و امکانات کمبود داشته باشد و دانش آموزان باید به بهترین شکل ممکن تحصیل کنند.