طرح دشمن برای ایجاد شکاف میان مردم و نظام شکست خورد
طرح دشمن برای ایجاد شکاف میان مردم و نظام شکست خورد

بوشهر- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مردم ایران در جنگ فرهنگی دشمن پیروز شدند، گفت: طرح دشمن برای ایجاد شکاف میان مردم و نظام شکست خورد.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم رضایی شنبه‌شب در جمع مردم درودگاه با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: در بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی به خوبی عمل نکرده‌ایم. رسانه‌های دشمن دوران قبل از انقلاب را خوب و وضعیت کنونی را سیاه جلوه می‌دهند.
وی اضافه کرد: یکی از شعارهای محوری انقلاب ما، استقلال و آزادی بود؛ رژیم پهلوی استقلال نداشت، ایران را کوچک‌تر کردند که یکی از خیانت‌های آنان فروختن بحرین استان چهاردهم ایران بود. با وقاحت تمام گفتند بحرین دختر ما بود و شوهرش دادیم.
نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بحرین متعلق به ایران بود و هنوز هم مردم این کشور شیفته ایران هستند.
وی به توافق تهران به عنوان پایان‌بخش جنگ جهانی اشاره کرد و افزود: سران چند کشور در تهران جمع می‌شوند و تصمیم‌گیری می‌کنند و شاه ایران در جریان نبود. شاه ما را به چنین جلساتی که در ایران بود راه ندادند.
رضایی تاکید کرد: در همه دوره‌های شاهنشاهی بخش‌هایی از ایران جدا شد ولی در دوران انقلاب اسلامی یک وجب از این کشور جدا نشد و به همت دلیران ایران موفقیت‌های بزرگی کسب شده است.
مردم ایران در جنگ فرهنگی دشمن پیروز شدند
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه بازگشت پهلوی‌ها با هدف تجزیه ایران است تصریح کرد: اینها با ایران قوی مشکل دارند و نمی‌خواهند ایران به پیشرفت برسد.
نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در ابتدای انقلاب ۹۰ درصد زنان سواد نداشتند ولی اکنون بیش از ۹۰ درصد زنان باسواد هستند و تعداد دانشجویان دختر بیش از دانشجویان پسر است.
وی با اشاره به تلاش دشمن برای تغییر سبک زندگی مردم ایران خاطرنشان کرد: دشمن با پمپاژ دروغ دنبال وارونه جلوه دادن واقعیات است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مردم ایران در جنگ فرهنگی دشمن پیروز شدند، گفت: هزینه‌های کلان آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها و سعودی‌ها برای تأثیر بر ملت ایران بی‌نتیجه بود و حضور گسترده امروز مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد که طرح دشمن برای ایجاد شکاف میان مردم و نظام شکست خورد.
لزوم تکمیل پل درودگاه
رضایی با تقدیر از صبوری مردم درودگاه افزود: مطالبه‌گری مردم روستای درودگاه باعث شده تا شاهد اتفاقات خوبی باشیم.
وی تکمیل پل‌های ورودی روستای درودگاه را ضروری دانست و گفت: انتظار داریم که این پل در زمان مقرر به بهره‌برداری برسد.
رضایی در مورد استقرار پاسگاه انتظامی در درودگاه بیان کرد: تاکنون به نتیجه مطلوب نرسیده‌ایم ولی با جدیت پیگیر هستیم و موضوع را در استان و سطح ملی دنبال می‌کنیم.