غرق شدن لنج باری در بندرگناوه
غرق شدن لنج باری در بندرگناوه

 گناوه‌آنلاین- رییس اداره بندر و دریانوردی گناوه گفت: با کمک نیروها و شناورهای امدادی این اداره همه ۶ سرنشین موتورلنج باری غرق شده در خلیج فارس نجات یافتند. داود بهادری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این شناور که دارای محموله کالای تجاری و ملوانی بود در مسیر برگشت از دبی، […]


گناوه‌آنلاین- رییس اداره بندر و دریانوردی گناوه گفت: با کمک نیروها و شناورهای امدادی این اداره همه ۶ سرنشین موتورلنج باری غرق شده در خلیج فارس نجات یافتند.

داود بهادری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این شناور که دارای محموله کالای تجاری و ملوانی بود در مسیر برگشت از دبی، شب گذشته در چهار مایلی آب‌های ساحلی این شهرستان به علت مواج و متلاطم شدن دریا دچار این حادثه شد.
وی اظهارکرد: به محض درخواست کمک این لنج حادثه دیده، شناورهای امداد و نجات اداره بندر و دریانوردی و پایگاه دریابانی برغم هوای متلاطم و مواج بودن دریا به محل اعزام شدند.
بهادری ادامه داد: شناور حادثه دیده که بر اثر شدت امواج دریا و از کارافتادن موتور دچار آبگرفتگی شده بود، بطور کامل غرق شد اما با کمک نیروها و شناورهای امدادی اداره بنادر و دریانوردی همه سرنشینان آن سالم نجات و به خشکی انتقال یافتند.
رئیس اداره بندرودریانوردی گناوه گفت: با توجه به اعلام و هشدار اداره کل هواشناسی استان بوشهر مبنی بر مواج و متلاطم شدن خلیج فارس از ابتدای هفته جاری تا سه شنبه به دریانوردان توصیه و اطلاع رسانی شده بود در این مدت از ترددهای غیرضرور بجد پرهیز کنند.
شهرستان ساحلی گناوه در شمال استان بوشهر واقع است و شغل عمده مردم آن به دریا وابسته است.

منبع: ایرنا

  • نویسنده : ایرنا
  • منبع خبر : ایرنا