فرماندار گناوه: محور برنامه‌های دهه فجر  امیدآفرینی باشد
فرماندار گناوه: محور برنامه‌های دهه فجر  امیدآفرینی باشد

گناوه – ایرنا – فرماندار گناوه گفت: ایام الله دهه مبارک فجر، جشن بزرگ پیروزی ملت غیور ایران بر ظالمان و طاغوتیان است و باید بزرگداشت آن با شور ونشاط و بر محور سرور و امیدآفرینی برگزار شود.

به گزارش ایرنا، محمدتقی صفری روز دوشنبه در جمع مسئولان کمیته‌های ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان گناوه افزود: دهه فجر یادآور حماسه ها و دلاوری های مردم شجاع و غیور ایران به رهبری بزرگ مرد تاریخ امام خمینی (ره) است که توانست قدرت استکبار جهانی را به زوال بکشاند و پرچم ناب اسلام را در جهان برافراشته کند.

وی اظهارداشت: دهه فجر متعلق به همه آحاد جامعه است و همه باید دست به دست دهیم با تمام توان، برنامه های این دهه به نحو شایسته و درخور و البته با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود.

صفری افزود: در عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی کارهای مهم و بزرگی در کشور از جمله این شهرستان صورت گرفته که اهم آنها باید در دهه مبارک فجر بصورت مستندسازی شده و تصویری، برجسته و گسترده به اطلاع مردم در فضای مجازی رسانده شود.

وی گفت: در فضای مجازی سعی شود که مطالب بامحتوا و به سمت مسایل انقلابی و معنوی سوق داده شود و سخنان معمارکبیر انقلاب، رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور منتشر شود.

فرماندار گناوه بیان کرد: با توجه به انتقال سریع ویروس اومیکرون لازم است که برنامه ها و جلسات ایام دهه فجر در فضای باز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک برگزار شود.

وی افزود: کمیته ارزیابی و نظارت ستاد دهه فجر شهرستان از روز اول این دهه تا آخر نسبت به وظایفی که دارد اقدام و عمل و روند برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی و کمیته های ستاد را بخوبی رصد کند.

صفری گفت: آذین بندی و نصب پرچم در فضای شهر و روستا، ادارات و مساجد، پایگاه‌های بسیج، مدارس و دانشگاه‌ها مدنظر قرار گیرد.

فرماندار گناوه بیان کرد: در برنامه های دهه فجر همه مسئولان کمیته ستاد دهه فجر و دستگاه‌های اجرایی، حضور و  مشارکت پررنگ داشته باشند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گناوه گفت: باتوجه به وضعیت کرونایی نارنجی این شهرستان، بخشی از برنامه‌های ستاد به سمت فضای مجازی کشانده خواهد شد.

ضرغام مردانی افزود: در دهه مبارک فجر برنامه‌های متنوعی پیش بینی شده  که شاخص‌ترین آن در روز  ۱۲ و ۲۲ بهمن است.

وی اظهارداشت: به منظور هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن برنامه‌های دهه فجر امسال، ۲۳ کمیته ستاد دهه فجر در شهرستان تشکیل و وظایف آنها مشخص شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گناوه گفت: خبرنگاران شهرستان همواره در انعکاس برنامه و مناسبت‌ها بخوبی ایفای نقش می‌کنند و نیازمند خودرو برای پوشش برنامه‌های دهه فجر هستند.