فولاد در سید یک و سپاهان در سید دو لیگ قهرمانان آسیا
فولاد در سید یک و سپاهان در سید دو لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش خبرنگار مهر، با حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا و انصراف باشگاه الشرطه عراق از این رقابت‌ها، سیدبندی و جدول مرحله پلی آف لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ دستخوش تغییراتی شد. بر این اساس تیم فولاد خوزستان که قهرمان جام حذفی شده بود، به سید اول این مسابقات رفت. فولاد با تیم‌های قدرتمندی […]

به گزارش خبرنگار مهر، با حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا و انصراف باشگاه الشرطه عراق از این رقابت‌ها، سیدبندی و جدول مرحله پلی آف لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ دستخوش تغییراتی شد.
بر این اساس تیم فولاد خوزستان که قهرمان جام حذفی شده بود، به سید اول این مسابقات رفت. فولاد با تیم‌های قدرتمندی چون السد و الدحیل قطر، الجزیره امارات و الهلال عربستان همگروه نخواهد شد.
طبق اعلام سایت Footy Rankings، سپاهان هم که قرار بود ابتدا در مرحله پلی آف بازی کند، با حذف پرسپولیس راهی مرحله گروهی شد و در سید دوم این مسابقات در کنار الفیصلی و الشباب عربستان، شباب الاهلی امارات، الریان قطر قرار گرفت.
در کنار حذف استقلال و پرسپولیس و با انصراف تیم الشرطه عراق، تیم الغرافه قطر که هدایتش بر عهده «آندره استراماچونی» سرمربی سابق استقلال است، راهی مرحله گروهی شد تا جدول مرحله پلی آف هم دچار تغییر شود.
سیدبندی مسابقات لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا به شرح زیر است:
سید ۱السد قطرالدحیل قطرالهلال عربستانفولاد ایرانالجزیره امارات
سید ۲الفیصلی عربستانالشباب عربستانشباب الاهلی اماراتالریان قطرسپاهان ایران
سید ۳پاختاکور ازبکستانالوحدات اردنمومبایی سیتی هندوستاناستقلال تاجیکستانآهال ترکمنستان
سید ۴نیروی هوایی عراقالغرافه قطرسه برنده مرحله پلی آف
بازی‌های مرحله پلی آف هم به این ترتیب خواهد بود:
التعاون عربستان – الجیش سوریهبنی یاس امارات – نسف قارشی ازبکستانالشارجه امارات – الزورا عراق