قاتل فراری در دیلم شناسایی و دستگیر شد
قاتل فراری در دیلم شناسایی و دستگیر شد

بوشهر-فرمانده انتظامی دیلم گفت: فردی که در استان خوزستان مرتکب قتل شده و به دیلم متواری و مخفی شده بود، با تلاش مأموران انتظامی پس ازمدتی متواری شدن در شهر دیلم دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ عباس علی یاری بیان داشت: در پی وقوع یک فقره درگیری و اختلاف فامیلی منجر به قتل یک شهروند به ضرب گلوله در استان خوزستان شهرستان آبادان و متواری شدن قاتل به خارج از استان و اطلاع از اینکه قاتل به شهرستان دیلم متواری و مخفی شده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با رصد اطلاعاتی و اقدامات فنی و بهره گیری از شیوه‌های پلیسی نهایتاً مخفیگاه و محل اختفا قاتل فراری در شهر دیلم شناسایی و مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.
فرمانده انتظامی دیلم اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی و یگان امداد شهرستان در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم را که قصد فرار از مخفیگاه خود داشت دستگیر و پس انتقال به مقر پلیس و بررسی سوابق متهم مشخص گردید از مجرمان حرفه ای دارای سوابق متعدد به ویژه قتل می‌باشد که با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی کردند.