قول رئیس جمهور به سرپرست فدراسیون فوتبال برای کمک به تیم ملی
قول رئیس جمهور به سرپرست فدراسیون فوتبال برای کمک به تیم ملی

به گزارش خبرنگار مهر، در ضیافت افطاری که جمعه شب بین اهالی ورزش و رئیس جمهور برگزار شد، میرشاد ماجدی فرصت پیدا کرد دقایقی با آیت الله رئیسی پیرامون آخرین وضعیت تیم ملی برای حضور در جام جهانی صحبت کند. سرپرست فدراسیون فوتبال که پیراهن شماره ۸ تیم ملی را به رئیس جمهور اهدا کرد […]

به گزارش خبرنگار مهر، در ضیافت افطاری که جمعه شب بین اهالی ورزش و رئیس جمهور برگزار شد، میرشاد ماجدی فرصت پیدا کرد دقایقی با آیت الله رئیسی پیرامون آخرین وضعیت تیم ملی برای حضور در جام جهانی صحبت کند.
سرپرست فدراسیون فوتبال که پیراهن شماره ۸ تیم ملی را به رئیس جمهور اهدا کرد با اشاره به اهمیت حضور پرقدرت تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از وی خواست تا در راه آماده سازی تیم ملی به فدراسیون کمک کنند.
در این گفتگوی خصوصی و کوتاه رئیس جمهور به سرپرست فدراسیون فوتبال قول داد کمک‌های ویژه ای به این فدراسیون برای آماده سازی تیم ملی داشته باشد تا این تیم بتواند در رقابت‌های جام جهانی عملکرد خوب و قابل قبولی داشته باشد.
پیگیری‌های خبرنگار مهر نشان می‌دهد رئیس جمهور قصد دارد از راه‌های مختلف کمک‌های قابل توجهی به فدراسیون فوتبال داشته باشد که حتی ممکن است به آزاد شدن بخشی از مبلغ بلوکه شده نزد فیفا هم ارتباط پیدا کند.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران در گروه سوم رقابت‌های جام جهانی قطر با تیم‌های انگلیس، آمریکا و برنده دیدار اوکراین – اسکاتلند با ولز همگروه است و کار سختی برای صعود از گروه خود خواهد داشت.