متن خداحافظی فرهاد مجیدی از استقلال/ مربیگری در امارات قطعی شد
متن خداحافظی فرهاد مجیدی از استقلال/ مربیگری در امارات قطعی شد

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال ظهر امروز با انتشار متنی در صفحه شخصی خود از هدایت آبی های تهران کناره گیری کرد. وی به امارات رفته و گفته می شود هدایت تیم یازدهم این کشور را برعهده گرفته است. متن نامه خداحافظی فرهاد مجیدی به شرح زیر است: «به وقت […]

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال ظهر امروز با انتشار متنی در صفحه شخصی خود از هدایت آبی های تهران کناره گیری کرد. وی به امارات رفته و گفته می شود هدایت تیم یازدهم این کشور را برعهده گرفته است.
متن نامه خداحافظی فرهاد مجیدی به شرح زیر است:
«به وقت جدایی، آنچه بیشتر از جام قهرمانی و رکوردهای طلایی به آینده استقلال امیدوارم می‌کند، ساختن تیمی است که رؤیای ساختنش همیشه با من بوده. این یادگار کوچک را برای جبران گوشه‌ای از دین بزرگی که استقلال بر گردن من دارد، تقدیم هواداران می‌کنم.
در میانه پلشتی‌ها و کم‌خردی‌ها و بی‌اخلاقی‌هایی که پاسخگویی به آنها را در شأن سرمربی استقلال نمی‌دانستم، کارم را با اعتماد پدرانه مدیر عامل محترم و حمایت هواداران عزیز شروع کردم و حالا که درخواست جدایی از تیم محبوبم را دارم، خوشحالم که با هم اعتماد و امید را ساختیم. به یاد دارم که وقتی کارم را در استقلال شروع کردم، گفتند مجیدی با سرمربیگری در استقلال می‌سوزد اما ما با هم توانستیم امید، جام، رکوردها و از همه مهم‌تر شخصیت تیمی استقلال را پس بگیریم.
از کاپیتان تا جوان‌ترین بازیکن استقلال با تمام قلب‌شان برای این پیراهن بازی کردند. پیام ارادت و احترام من برای تک تک شاگردانم است که می‌دانند فرزندان چه باشگاه بزرگی هستند و مسئولیت‌های خود را می‌شناسند.
مثل همگی شما به قهرمانی غرورانگیز و بدون شکست این تیم با شخصیت افتخار می‌کنم. افتخاری که محصول هنر شاگردانم است که قهرمانان اصلی هستند. افتخاری که با مدیریت حرفه‌ای و تعامل ارکان مختلف این باشگاه بزرگ و با آرامش و اعتمادی که آقای آجورلو در اطراف تیم و باشگاه استقلال به وجود آورد و بهبود شرایط اقتصادی باشگاه که واقعاً امیدبخش بود، به دست آمد. افتخاری که با تصمیم‌ها و دانش همکارانم در کادر فنی و اجرایی تیم و تلاش شبانه‌روزی اعضای محترم باشگاه استقلال به دست آمد.
مربیگری در امارات تجربه تازه‌ای برای مربی ایرانی است و از این منظر پیشنهاد کار جدیدم را دریافت کردم و طی نامه‌ای درخواست جدایی خود را تقدیم مدیریت کردم. از باشگاه می‌خواهم که با موافقت خود، من را در مسیر آینده‌ام حمایت کند.
روزهایی خوب و پرامید برای استقلال آرزو می‌کنم و همین که شما را لحظه‌ای از موفقیت اخیر استقلال شاد دیده‌ام، بزرگ‌ترین دستاورد و پاداش برای من است. خداحافظی بخشی از چالش شغل ماست. من را در کار تازه‌ام همچنان همدل با خود بدانید. گوشه قلب‌تان اگر جایی دارم، آن بزرگ‌ترین جایگاهی است که در عمر ورزشی‌ام به دست آورده‌ام. شک ندارم روزی خواهد رسید که با تجربه بیشتر و پخته‌تر استقلال را به قهرمانی آسیا می‌رسانم.
فرزند باشگاه استقلال، فرهاد مجیدی»