مدیران شهرستان بوشهر در آماده‌باش کامل باشند
مدیران شهرستان بوشهر در آماده‌باش کامل باشند

بوشهر- فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با توجه به احتمال وقوع سیل، مدیران شهرستان بوشهر در آماده‌باش کامل باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح رحیمی عصر سه‌شنبه در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان بوشهر اظهار داشت: آمادگی کامل اعضای ستاد بحران شهرستان و استفاده از تمام ظرفیت دستگاه‌های اجرایی در جهت مدیریت بحران ضروری است.
وی اضافه کرد: آماده باش ۱۰۰ درصدی همه دستگاه‌های اجرایی، بخشداران و دهیاران و شوراهای اسلامی و ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران در طول بحران ضروری است.
فرماندار بوشهر خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید بازدیدهای لازم را داشته و نسبت به برطرف کردن هرگونه مشکلی برای جلوگیری از بروز حادثه برای شهروندان اقدامات مورد نیاز صورت پذیرد.
وی تاکید کرد: برابر وظایف ذاتی از تأسیسات شبکه‌های آب و برق و جایگاه‌های سوخت و سی ان جی و مخازن تأسیسات مسقف و راه‌های مواصلاتی و هرگونه نقاط خطر ساز بازدید و نظارت دقیق انجام شود و ایرادات موجب خسارت را برطرف کنند.
رحیمی افزود: همه مدیران و همکاران تا پایان بحران در سطح شهرستان بوده و آمادگی هرگونه عملیات اجرایی خواهند داشت.
فرماندار بوشهر از دستگاه‌های اجرایی شهرستان در خصوص اعزام نیرو و امکانات و کمک به هموطنان عزیز زلزله زده در هرمزگان دو اکیپ از جمعیت هلال احمر شهرستان و اورژانس جاده‌ای شهرستان عازم به استان هرمزگان و به نمایندگی مردم شهرستان کمک‌های شایانی به هموطنان زلزله زده هرمزگان تقدیر کرد.