مدیرعامل استقلال تکلیف ساپینتو را مشخص کرد/ وعده جدید به بازیکنان
مدیرعامل استقلال تکلیف ساپینتو را مشخص کرد/ وعده جدید به بازیکنان

به گزارش خبرنگار مهر، علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال ظهر امروز (سه‌شنبه) در محل تمرین آبی‌پوشان پایتخت حاضر شد و ابتدا در جلسه‌ای با حضور ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال شرکت کرد. پس از این جلسه، فتح‌الله‌زاده در جمع بازیکنان به صحبت پرداخت و گفت: خیلی زودتر می‌خواستم در تمرین حاضر شوم و شما را ببینم […]

به گزارش خبرنگار مهر، علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال ظهر امروز (سه‌شنبه) در محل تمرین آبی‌پوشان پایتخت حاضر شد و ابتدا در جلسه‌ای با حضور ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال شرکت کرد.
پس از این جلسه، فتح‌الله‌زاده در جمع بازیکنان به صحبت پرداخت و گفت: خیلی زودتر می‌خواستم در تمرین حاضر شوم و شما را ببینم ولی طی صحبتی که با سرمربی محترم داشتم، گفتم بهتر است تمرکزتان روی بازی باشد و به همین دلیل امروز در تمرین حاضر شدم.

وی افزود: ما تیم بزرگی هستیم. شما جایی هستید که بزرگانی مثل روشن، حجازی، پورحیدری و … بوده‌اند. همه شما همه بازیکنان خوبی هستید. طبیعتاً برخی مطبوعات هم شیطنت‌های دارند.
مدیرعامل استقلال ادامه داد: آقای ساپینتو به من گفت که بازیکنان خوبی دارم و همه را می‌خواهم حفظ کنم. من هم نظر ایشان را تأیید می‌کنم. یک جام و یک بازی جلوی ماست. شما ۱۰ بازی هم کنید، از یاد می‌رود ولی جام‌ها در یاد می‌ماند.
فتح الله زاده ادامه داد: وظیفه من تأمین منابع مالی است. من خواسته‌ام که قراردادها بیاید و بررسی کنیم. یک هفته به من وقت دهید. شنیده‌ام دو پاداش طلب دارید که ان‌شاءالله آن را هم پرداخت می‌کنم. یک قرارداد اسپانسری در حال انعقاد است. از شما می‌خواهم چهل میلیون هوادار را شاد کنید.
وی افزود: شما خوب بازی می‌کنید و بازی قبل حقتان بود که چهار گل بزنید. مربی بسیار خوبی دارید. ایشان بازی خوانی را به خوبی بلد است و فرد بادانشی است. ایشان مورد حمایت من است و فصل بعد هم در تیم ماست. ذهنتان را از مسائل مالی بیرون بیاورید و تمرکزتان روی کار باشد تا در هواداران را شاد کنید.

در ادامه ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال صحبت کرد و خطاب به مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار کرد: من هم بازگشت شما را به باشگاه خوش آمد می‌گویم. شما تجربه زیادی دارید و باشگاه را می‌شناسید. آقای دکتر افتخارات زیادی در این تیم کسب کرده است. ما همه انرژی خود را در تمام بازی‌ها به کار می‌گیریم که ببریم. اولویت ما قهرمانی است. برای این هدف سخت کار می‌کنیم. از طرف ما هم، شما حمایت می‌شوید.