مذاکره شمسایی با مربی سابق بارسلونا/ مربی«کوچک» هم گزینه شد!
مذاکره شمسایی با مربی سابق بارسلونا/ مربی«کوچک» هم گزینه شد!

به گزارش خبرنگار مهر، وحید شمسایی بعد از انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال ایران اعلام کرد که به دنبال یک مربی تمرین دهنده اسپانیایی خواهد بود. شمسایی در کادر فنی خود از شهاب سفال منش به عنوان بدنساز، مصطفی نظری به عنوان مربی دروازه بان و یک اسپانیایی به عنوان مربی تمرین دهنده […]

به گزارش خبرنگار مهر، وحید شمسایی بعد از انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال ایران اعلام کرد که به دنبال یک مربی تمرین دهنده اسپانیایی خواهد بود.

شمسایی در کادر فنی خود از شهاب سفال منش به عنوان بدنساز، مصطفی نظری به عنوان مربی دروازه بان و یک اسپانیایی به عنوان مربی تمرین دهنده استفاده خواهد کرد.

مذاکره با مربیان مختلف اسپانیایی از سوی شمسایی و سفال منش در روزهای گذشته در جریان بوده است و همچنان ادامه دارد.

یکی از این مربیان، «میگوئل آندرس مورنو» است که سابقه زیادی در کار مربیگری و تیم‌های مطرح دنیا دارد. مورنو علاوه بر کار در تیم ملی اسپانیا، در تیم‌های باشگاهی اینترمووی‌استار و بارسلونا اسپانیا به عنوان نفر دوم کادر فنی حضور داشته است. او در حال حاضر یکی از اعضای کادر فنی تیم ملی فوتسال آلمان است.

گزینه دیگر وحید شمسایی «خسوس کاندلاس» است؛ مربی اسپانیایی که حدود دو سال سرمربی تیم ملی ایران بود. البته بعید است کاندلاس به پیشنهاد ایران و حضور به عنوان دستیار پاسخ مثبت بدهد بخصوص اینکه در دوران حضور این مربی اسپانیایی در تیم ملی، وحید شمسایی همواره یکی از منتقدان او محسوب می‌شد.

خسوس کاندلاس (سمت راست) در کنار مورنو (سمت چپ)

شمسایی بعد از قهرمانی با تیم تاسیسات دریایی در جام باشگاه‌های آسیا، با بیان اینکه خسوس دوست نداشته تاسیسات به این عنوان برسد، گفته بود: «اگر قرار است مربی به فوتسال ما بیاید، باید بزرگ‌تر از فوتسالمان باشد نه کوچک‌تر. خسوس واقعاً کوچک‌تر از فوتسال ما بود و نتایجش هم خوب نبود!»

از سوی دیگر مربیانی در این سطح بدون داشتن قراردادی با مبلغی در حدود سالانه ۱۰ هزار دلار حاضر به همکاری نیستند و با توجه به مشکلات مالی فدراسیون فوتبال بعید است مربیانی در این سطح به تیم ملی ایران بیایند؛ مگر اینکه فدراسیون قول تامین منابع مالی را به وحید شمسایی داده باشد.