مراسم عزاداری ایام فاطمیه در بوشهر برگزار شد
مراسم عزاداری ایام فاطمیه در بوشهر برگزار شد

بوشهر- مراسم سوگواری و سخنرانی به‌مناسبت دهه دوم فاطمیه در بوشهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم سوگواری و سخنرانی به‌مناسبت دهه دوم ایام فاطمیه دوشنبه‌شب از سوی هیئت امنا مسجد صاحب الزمان (عج) و با همکاری پایگاه مقاومت بسیج امام جعفرصادق (ع) در محله خیبر واقع در خیابان شهید محمد رفعت‌آزاد منطقه ییک شهر بوشهر برگزار شد.
کارشناس دینی در این مراسم با اشاره به تبیین سیره خداخواهی، عبادت و اسلام‌خواهی اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع)، گفت: ارتباط با خدا یکی از شئونات زندگی حضرت زهرا (س) است.
حجت‌الاسلام مصطفی میرزایی، ارتباط با خدا را ارتباطی دو سویه خواند و افزود: آنچه برای انسان ماندگاری دارد آخرت است، بدین جهت که خداوند متعال می‌فرماید آخرت با دنیا قابل قیاس نیست.

وی با بیان این مطلب که بهترین عبادت این است که تسلیم رضای الهی باشیم، اظهار داشت: اگر کسی بهترین عبادت‌هایش را به سمت خدا بفرستد پروردگار متعال نیز خالص‌ترین مصلحت‌ها و مقدرات را پیش پای بندگان مؤمن و اهل تقوایش مقدر می‌سازد و رقم می‌زند و در قالب اعطای رزق و روزی ارسال می‌کند.
استاد حوزه و دانشگاه با ابراز اینکه هر جا که نور خدا باشد راه نفوذ شیطان مسدود می‌شود، گفت: قاعده و زیربنای زندگی حضرت زهرا (س) قابل پیاده شدن در زندگی انسان‌های متقی است.

عزاداران بوشهری در سوگ شهادت عزیز ختم‌الانبیاء (ص) در محل مسجد صاحب الزمان (عج) محله خیبر شهر بوشهر به سوگواری و سینه‌زنی پرداختند.