مرکز فرهنگی و آموزشی در بوشهر افتتاح شد
مرکز فرهنگی و آموزشی در بوشهر افتتاح شد

بوشهر- در مراسمی به مناسبت دهه مبارک فجر، با حضور مسئولان، یک مرکز فرهنگی و آموزشی در گمرک بوشهر افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرماندار بوشهر ظهر پنجشنبه در مراسم افتتاح مرکز فرهنگی و آموزش گمرکات بوشهر اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی بدون شک از بزرگترین افتخارات و دستاوردهای ملت مسلمان ایران است که در سایه یکپارچگی، وحدت کلمه، حقیقت‌خواهی، ظلم‌ستیزی، بیداری و آزادی‌خواهی مردم به وقوع پیوست.
صالح رحیمی افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی و علیرغم وجود صدها دسیسه اقتصادی، سیاسی و فرهنگی از سوی بدخواهان، ملت ایران امیدوار، مصمم، استوار و با نشاط در راستای نیل به ایرانی آباد و توسعه یافته با عزم و اراده آهنین گام بر می‌دارد.
ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، گفت: این مرکز با حمایت گمرک جمهوری اسلامی ایران و با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال در فضایی حدود ۴۰۰ متر مربع از ظرفیت برگزاری دوره‌های آموزشی برای ۱۲۳ نفر برخوردار است.
بهروز قره بیگی، توجه به آموزش در گمرک را مورد تاکید قرار داد، گفت: گمرکات استان بوشهر از دیرباز تا کنون به عنوان یکی از مهمترین و بزرگترین گمرکات اجرایی کشور محسوب می‌شوند و این مرکز آموزشی قطعاً نقش بسزایی در آموزش و افزایش سطح دانش کارکنان گمرک ارائه خواهد کرد.
وی با بیان اینکه این مرکز قابلیت برگزاری فعالیت‌های فرهنگی و هنری را نیز دارد، اظهار داشت: این مرکز آماده برگزاری دوره‌های آموزشی گمرکات جنوب کشور است.